найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
intuicia

Новости

Все новости

21.03.2016

Зоотрополіс: корисно і дітям, і дорослим

ЗООТРОПОЛІС
Студія: Disney
Оригінальна назва: ZOOTOPIA
Старт в Україні: 17.03.2016
Жанр: анімаційна комедія
Режисер: Байрон Говард, Річ Мур, Джаред Буш

Красива історія зі щасливим фіналом про шовінізм в цілому та ксенофобію зокрема. Зоотрополіс – місто, де хто завгодно може стати ким завгодно. Політичний лозунг розбивається об реальність, ставлячи під сумнів величезну мрію головної героїні – кролиці Джуді Гопс стати поліцейським. Закінчивши академію з відзнакою, пухнаста красуня потрапляє в «королівство» великих тварин. Їй доведеться докласти зусиль та використати всю свою хитрість, щоб завоювати авторитет, змінити існуючий стан речей та викрити нехороші плани того, від кого ніхто не чекає підступних дій.

Нижче – декілька цікавих фактів про мультик.

ЮВІЛЕЙ - «Зоотрополіс» став 55-м повнометражним анімаційним фільмом студії Disney.

ПІДРАХУНКИ - У Зоотрополісі проживають тварини 64 різних видів.

ПУХНАСТА СИТУАЦІЯ – Вивчаючи різних тварин, що населяють Зоотрополіс, кінематографісти вирішили, що хутро пухнастих представників фауни має відрізнятися. Шкура білого ведмедя повністю відбиває світло і здається білосніжною. Хутро лисиці темно-вохряне біля коріння і руде на кінчиках. Художники прагнули досягти правдоподібності навіть у деталях, щоб мешканці Зоотрополіса були реалістичними та впізнаваними.

ЯГНЯ – Художники, які працювали над зовнішністю помічника мера Зоотрополіса Вівцянки, черпали натхнення в героях старих фільмів студії Disney «Зіграй мою музику» і «Час мелодій».

МОДНИЦЯ – Художники створили шість унікальних нарядів для Вівцянки. В якості матеріалу, зрозуміло, обрали шерсть. У гардеробі героїні – твідова сукня, блейзер і маленький дзвіночок замість бейджа з ім'ям. У неї також є помаранчеве плаття з візерунком, що нагадує кучері.

ПОЧУЙ МІЙ РИК – Створюючи образ мера міста, лева Леадора Левогрива, художники орієнтувалися на зовнішній вигляд Муфаси з класичного фільму студії Disney «Король Лев».

ПОГЛЯНЬТЕ В ОЧІ – секретар поліцейської дільниці Шкрябогриз, можливо, не вирізняється грацією справжнього леопарда, проте в його зовнішності є одна деталь, яка чітко ідентифікує його вид – чорні смужки, що ведуть від внутрішніх куточків очей до зовнішніх куточків пащі.

СІННА ЛИХОРАДКА – Намагаючись продемонструвати повадки травоїдних, художники «прикрашали» травинками, листочками і гілочками верхній одяг деяких тварин, наприклад, – овець, антилоп і яків.

КИЦЬ-КИЦЬ – Один з операторів фільму, Нетан Ворнер, під час дослідницької експедиції по Африці доволі близько познайомився зі справжнім гепардом. Одному з врятованих звірів, якого місцеві єгері представили кінематографістам, ймовірно, не сподобалася камера Ворнера. Гепард вирішив пояснити свою неприязнь оператору і стрибнув йому на спину. Ні Уорнер, ні гепард не постраждали в результаті цього інциденту.

ЗАЯЧА ГУБА  – Художники розуміли, що у кроликів, як і у зайців, роздвоєна верхня губа. Однак під час роботи над зовнішністю Джуді від цієї деталі кінематографісти вирішили відмовитися. 

СТРИЖКА – Новітні технології дозволили кінематографістам регулювати довжину шерсті під костюмами, щоб одяг «сидів» на персонажах. Раніше волоски на стику з елементами гардероба довелося б промальовувати вручну, як це було, скажімо, з нашийником собаки Вольта в анімаційному фільмі «Вольт». З огляду на численне населення Зоотрополіса, така технологія зробила б зйомки фільму неймовірно трудомісткими.

 

Все новости


Новости
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов