найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
KLEO

Новости

Все новости

25.10.2016

Знай – запобігай: місяць боротьби з раком грудей

Щоб привернути особливу увагу до проблеми раку в Україні, українські готелі Radisson Blu організували «Сніданок із рожевою стрічкою»

Організатори запросили медіа-партнерів до діалогу задля поширення інформації  про проблему раку грудей та способи її уникнення.

«В 2012 році в країнах Євросоюзу виявлено 361 600 випадків  раку молочної залози (РМЗ). В середньому 20% випадків РМЗ діагностуються у пацієнток репродуктивного віку. 37% випадків діагностуються у жінок у віці 50-64 роки. В структурі смертності від раку в Європі до 20% - це РМЗ. В 2012 році в Європі померло 142 980 жінок, в країнах Євросоюзу – 91 585. У  країнах ЄС завдяки організованому маммографічному  скринінгу вдалось зменшити смертність від РМЗ на 30%.   В Британії в 2012 році було проведено 2 млн. маммографічних скринінгових досліджень та виявлено 3 500 хворих на РМЗ у стадії 0 , причому розмір пухлин становив до 5 мм. Скринінг зберігає життя  та заощаджує кошти системи охорони здоров'я тому, що   подальше лікування ранніх стадій раку значно дешевше», - зазначила Галина Майструк, Національний представник Європейської коаліції проти раку EUROPA DONNA.

«Рак молочної залози – лідер у структурі онкологічної захворюваності та смертності серед  жінок як в Україні, та і в усьому світі. РМЗ – первинно системне захворювання, що потребує комплексного системного лікування. Однак метою онкологічного лікування має бути не тільки тривалість, але і якість життя пацієнток. Мультидисциплінарний підхід є золотим стандартом у виборі тактики лікування онкологічного хворого. І при правильному виборі лікування органозберігаюча хірургія та мастектомія мають однаковий онкологічний результат. Онкопластична хірургія та реконструкція не погіршують онкологічні результати лікування, і повинні стати стандартом якості», - сказав Андрій Жигулін, завідувач Центру сучасної мамології LISOD.

«Основні тенденції в світі та в Україні – це збільшення захворювання РМЗ у віці до 40 років та у віці старше 50 років. Основні причини захворювання: насамперед - екологія, те, що ми п’ємо й чим дихаємо. Друге – спосіб життя. Сучасна жінка, хоч фізично й зберегла свої споконвічні риси й форми, змінила себе. Боротьба за економічну стабільність та незалежність призвела до того, що жінка перенесла народження свого первістка, свою першу вагітність на третій десяток життя. А уявіть собі, якби Бог створив систему дихання заради одного подиху?! Так само й репродуктивна система жінки – на жаль, сьогодні жінка народжує пізно і зазвичай одного. Те, що ми переносимо пологи на більш пізній період, вказує на те, що РМЗ – це соціально-економічна проблема та певною мірою еволюційна», - наголосив Микола Анікусько, мамолог-онколог, завідувач хірургічного відділення Київського міського клінічного онкоцентру.

«Не варто заощаджувати на власному здоров’ї. Один раз на рік можна відмовити собі в сукні чи парфумах і пройти обстеження у фахівців. Забере це лище 15 хв. Але може зберегти ціле життя. І звісно – ніколи не відмовляйте собі в здоровому сніданку», - порадила Марися Горобець, телеведуча, Travel-журналіст.

«Щорічний Місяць боротьби з раком молочної залози готелі Radisson Blu позначають традиційним «рожевим» сніданком, який чудово доповнив оновлений Super Breakfast Buffet, багатий на овочі, фрукти, злаки, продукти із мінімальною термічною обробкою та молочні продукти – усе надзвичайно корисне для здоров’я жінки», - поділилася Олександра Бровко, PR-менеджер готелю.

Подія відбулася в готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv. 

 

 

Все новости


Новости
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов