найти!
gemini

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
intuicia

Новости

Все новости

25.10.2016

Знай – запобігай: місяць боротьби з раком грудей

Щоб привернути особливу увагу до проблеми раку в Україні, українські готелі Radisson Blu організували «Сніданок із рожевою стрічкою»

Організатори запросили медіа-партнерів до діалогу задля поширення інформації  про проблему раку грудей та способи її уникнення.

«В 2012 році в країнах Євросоюзу виявлено 361 600 випадків  раку молочної залози (РМЗ). В середньому 20% випадків РМЗ діагностуються у пацієнток репродуктивного віку. 37% випадків діагностуються у жінок у віці 50-64 роки. В структурі смертності від раку в Європі до 20% - це РМЗ. В 2012 році в Європі померло 142 980 жінок, в країнах Євросоюзу – 91 585. У  країнах ЄС завдяки організованому маммографічному  скринінгу вдалось зменшити смертність від РМЗ на 30%.   В Британії в 2012 році було проведено 2 млн. маммографічних скринінгових досліджень та виявлено 3 500 хворих на РМЗ у стадії 0 , причому розмір пухлин становив до 5 мм. Скринінг зберігає життя  та заощаджує кошти системи охорони здоров'я тому, що   подальше лікування ранніх стадій раку значно дешевше», - зазначила Галина Майструк, Національний представник Європейської коаліції проти раку EUROPA DONNA.

«Рак молочної залози – лідер у структурі онкологічної захворюваності та смертності серед  жінок як в Україні, та і в усьому світі. РМЗ – первинно системне захворювання, що потребує комплексного системного лікування. Однак метою онкологічного лікування має бути не тільки тривалість, але і якість життя пацієнток. Мультидисциплінарний підхід є золотим стандартом у виборі тактики лікування онкологічного хворого. І при правильному виборі лікування органозберігаюча хірургія та мастектомія мають однаковий онкологічний результат. Онкопластична хірургія та реконструкція не погіршують онкологічні результати лікування, і повинні стати стандартом якості», - сказав Андрій Жигулін, завідувач Центру сучасної мамології LISOD.

«Основні тенденції в світі та в Україні – це збільшення захворювання РМЗ у віці до 40 років та у віці старше 50 років. Основні причини захворювання: насамперед - екологія, те, що ми п’ємо й чим дихаємо. Друге – спосіб життя. Сучасна жінка, хоч фізично й зберегла свої споконвічні риси й форми, змінила себе. Боротьба за економічну стабільність та незалежність призвела до того, що жінка перенесла народження свого первістка, свою першу вагітність на третій десяток життя. А уявіть собі, якби Бог створив систему дихання заради одного подиху?! Так само й репродуктивна система жінки – на жаль, сьогодні жінка народжує пізно і зазвичай одного. Те, що ми переносимо пологи на більш пізній період, вказує на те, що РМЗ – це соціально-економічна проблема та певною мірою еволюційна», - наголосив Микола Анікусько, мамолог-онколог, завідувач хірургічного відділення Київського міського клінічного онкоцентру.

«Не варто заощаджувати на власному здоров’ї. Один раз на рік можна відмовити собі в сукні чи парфумах і пройти обстеження у фахівців. Забере це лище 15 хв. Але може зберегти ціле життя. І звісно – ніколи не відмовляйте собі в здоровому сніданку», - порадила Марися Горобець, телеведуча, Travel-журналіст.

«Щорічний Місяць боротьби з раком молочної залози готелі Radisson Blu позначають традиційним «рожевим» сніданком, який чудово доповнив оновлений Super Breakfast Buffet, багатий на овочі, фрукти, злаки, продукти із мінімальною термічною обробкою та молочні продукти – усе надзвичайно корисне для здоров’я жінки», - поділилася Олександра Бровко, PR-менеджер готелю.

Подія відбулася в готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv. 

 

 

Все новости


Новости
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
ЗЛИВИ ТА АНОМАЛЬНІ МОРОЗИ НИЩИЛИ КАСОВІ ЗБОРИ
TheSuperBowlweekend виявився самим провальним за останні 19 років.
КРОК ДО БІЗНЕСУ
SHOE DESIGN EVENT для учасників «Leather and Shoes».
Анонсы мероприятий
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .
07.02.2019
КРУТИ 1918
Історичний екшн за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року/.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов