Новости
Все новости
25.10.2016
Знай – запобігай: місяць боротьби з раком грудей
Щоб привернути особливу увагу до проблеми раку в Україні, українські готелі Radisson Blu організували «Сніданок із рожевою стрічкою»
Організатори запросили медіа-партнерів до діалогу задля поширення інформації про проблему раку грудей та способи її уникнення.
«В 2012 році в країнах Євросоюзу виявлено 361 600 випадків раку молочної залози (РМЗ). В середньому 20% випадків РМЗ діагностуються у пацієнток репродуктивного віку. 37% випадків діагностуються у жінок у віці 50-64 роки. В структурі смертності від раку в Європі до 20% - це РМЗ. В 2012 році в Європі померло 142 980 жінок, в країнах Євросоюзу – 91 585. У країнах ЄС завдяки організованому маммографічному скринінгу вдалось зменшити смертність від РМЗ на 30%. В Британії в 2012 році було проведено 2 млн. маммографічних скринінгових досліджень та виявлено 3 500 хворих на РМЗ у стадії 0 , причому розмір пухлин становив до 5 мм. Скринінг зберігає життя та заощаджує кошти системи охорони здоров'я тому, що подальше лікування ранніх стадій раку значно дешевше», - зазначила Галина Майструк, Національний представник Європейської коаліції проти раку EUROPA DONNA.
«Рак молочної залози – лідер у структурі онкологічної захворюваності та смертності серед жінок як в Україні, та і в усьому світі. РМЗ – первинно системне захворювання, що потребує комплексного системного лікування. Однак метою онкологічного лікування має бути не тільки тривалість, але і якість життя пацієнток. Мультидисциплінарний підхід є золотим стандартом у виборі тактики лікування онкологічного хворого. І при правильному виборі лікування органозберігаюча хірургія та мастектомія мають однаковий онкологічний результат. Онкопластична хірургія та реконструкція не погіршують онкологічні результати лікування, і повинні стати стандартом якості», - сказав Андрій Жигулін, завідувач Центру сучасної мамології LISOD.
«Основні тенденції в світі та в Україні – це збільшення захворювання РМЗ у віці до 40 років та у віці старше 50 років. Основні причини захворювання: насамперед - екологія, те, що ми п’ємо й чим дихаємо. Друге – спосіб життя. Сучасна жінка, хоч фізично й зберегла свої споконвічні риси й форми, змінила себе. Боротьба за економічну стабільність та незалежність призвела до того, що жінка перенесла народження свого первістка, свою першу вагітність на третій десяток життя. А уявіть собі, якби Бог створив систему дихання заради одного подиху?! Так само й репродуктивна система жінки – на жаль, сьогодні жінка народжує пізно і зазвичай одного. Те, що ми переносимо пологи на більш
пізній період, вказує на те, що РМЗ – це соціально-економічна проблема та певною мірою еволюційна», - наголосив Микола Анікусько, мамолог-онколог, завідувач хірургічного відділення Київського міського клінічного онкоцентру.
«Не варто заощаджувати на власному здоров’ї. Один раз на рік можна відмовити собі в сукні чи парфумах і пройти обстеження у фахівців. Забере це лище 15 хв. Але може зберегти ціле життя. І звісно – ніколи не відмовляйте собі в здоровому сніданку», - порадила Марися Горобець, телеведуча, Travel-журналіст.
«Щорічний Місяць боротьби з раком молочної залози готелі Radisson Blu позначають традиційним «рожевим» сніданком, який чудово доповнив оновлений Super Breakfast Buffet, багатий на овочі, фрукти, злаки, продукти із мінімальною термічною обробкою та молочні продукти – усе надзвичайно корисне для здоров’я жінки», - поділилася Олександра Бровко, PR-менеджер готелю.
Подія відбулася в готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv.
Все новости