найти!
gemini

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
Novellina_Bianco

Новости

Все новости

10.06.2016

У вихідні в Бучі та в Києві відбувся ІV Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST-2016»

4-5 червня в Бучі та в Києві відбувся ІV Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST-2016» присвячений опереті, опері та мюзиклу. Протягом двох вечорів зірки світової сцени дарували своє мистецтво українським глядачам

       Цього роцу участь у фестивалі взяли представники 15 країн: Чехії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Азербайджану, Казахстану, США, Китаю, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, Фінляндії та України. Вперше на нашій сцені виступали вокалісти з США та Фінляндії.

    «Цього року участь у нашому заході беруть представники з багатьох країн світу. І ми маємо зробити все, щоб ці люди, а це кращі голоси світових театрів, приїхали в свої країни та сказали: «Україна – це круто. Це гостинна, доброзичлива та надзвичайно перспективна держава», - зазначив співголова оргкомітету фестивалю, художній керівник Національної оперети, народний артист України Богдан Струтинський.       

   
      Відкриття фестивалю відбулось 4 червня в мальовничому ландшафтному парку міста Буча. Протягом всього дня там працювали вісім локації. В перший день участь у фестивалі взяли близько 30 колективів, серед яких камерні ансамблі, джазові колективи, колективи народної музики, а також хореографічні ансамблі, які представили різноманітні танцювальні напрямки. Також в рамках фестивалю відбулись численні художні виставки, а також виставки прикладного та декоративного мистецтва. Всього в програмі першого дня фестивалю були задіяні близько 500 учасників.

        Ввечері, в Літньому театрі Бучанського міського парку відбувся Міжнародний Гранд-концерт, який зібрав рекордну кількість глядачів. Охочих доторкнутись до високого мистецтва було так багато, що багатьом довелось слухати концерт стоячи.

      5 червня фестивальні події упродовж всього дня відбувались в Києві – біля Арки дружби на-родів. Окрім різноманітних арт-проектів: художніх виставок, виставок прикладного та декоративного мистецтва, майстер-класів, перформансів тощо, кияни та гості столиці змогли послухати професійні джазові колективи, почути бродвейські хіти  у виконанні театру мюзиклу, а також побачити виступи дитячих хореографічних ансамблів, познайомитись з культурою різних народів світу – Грузії, Іспанії, Ідії, Китаю. (В рамках фестивальних заходів відбулись виступи грузинського ансамблю «Іберієлі», Україно-іспанського центру «Школа фламенко», народного театру індійського танцю «Накшатра», майстрів традиційного японського бойового мистецтва «кендо» Україно-японського культурного центру. Українські народні танці презентував народний хореографічний ансамбль «Квіти України»). Участь у концертній програмі взяли понад 20 колективів.

      Ввечері, на сцені Національної оперети відбувся Міжнародний Гранд-концерт за участю гостей фестивалю – солістів провідних музичних театрів світу. Кияни та гості столиці почули улюблені фрагменти з оперет, найвідоміші оперні арії, а також твори, що виконуються дуже рідко. Зокрема, фрагменти з оперети Ф.Легара «Паганіні», Ж. Пресгурвіка «Ромео і Джульєтта», У. Гаджибекова «Аршин мал алан» тощо. Концерт пройшов з величезним успіхом, публіка зустрічала  та проводжала виконавців бухливими оплесками.

    IV Міжнародний фестиваль «О-FEST-2016» – музичний фестиваль, який є своєрідним діалогом культур, це велика мистецька акція, глобальний проект, спрямований на розвиток культурних цінностей, покликаний об’єднати світ за допомогою музики. Сьогодні Україні потрібен потужний фестивальний рух, який сприятиме укріпленню позитивного іміджу країни на світовому рівні та зміцненню міжнародних зв’язків на всіх рівнях, оскільки фестивалі є ефективним інструментом культурної дипломатії.       

     Засновниками та організаторами фестивалю є Національна оперета України і Бучанська міська рада. Фестиваль проходить за підтримки Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації, Київської обласної державної адміністрації,  Департаменту культури КМДА.

Все новости


Новости
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов