найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
Novellina_Bianco

Новости

Все новости

16.04.2016

У Києві запускається навчальний заклад нового формату — фабрика програмування UNIT Factory

Завдання UNIT Factory — готувати професійні ІТ-кадри, місія — сприяти розвитку в Україні сфери високих технологій

Фонд Василя Хмельницького K.Fund у партнерстві з французькою Школою 42 за підтримки громадської організації «Освіторія» оголосили про запуск в Україні інноваційного навчального закладу UNIT Factory (Ukrainian National IT Factory). Він готуватиме кваліфікованих ІТ-фахівців за стандартами унікальної французької Школи 42. Від традиційних навчальних закладів і різноманітних курсів програмування UNIT Factory відрізняється більш ефективною системою відбору талантів та інноваційним методом навчання.

«UNIT Factory кидає виклик традиційній системі освіти. Компаніям потрібні не документи про закінчення престижного вузу, а професіонали, що успішно реалізують проекти, — зазначив підприємець Василь Хмельницький, засновник K.Fund. — Наші випускники отримають знання, навички та досвід, які допоможуть їм знайти високооплачувану роботу в провідних українських і зарубіжних компаніях».

Навчання в UNIT Factory безкоштовне для учнів за умови подальшої роботи в Україні протягом трьох років. Прграма заснована на гейміфікації — підходах, характерних для комп'ютерних рольових ігор. Придбання знань і здача проектів супроводжуються «прокачуванням» навичок, отриманням нових рівнів і досвіду. UNIT Factory працює 24/7. Також UNIT Factory використовує метод Peer-to-Peer (P2P), який добре зарекомендував себе у французькій Школі 42. Він дозволяє студентам кооперуватися та розкривати свої творчі здібності під час командної роботи над проектами, а також допомагає випускникам максимально адаптуватися до реальних комерційних завдань.

«У UNIT Factory немає вчителів, розкладу уроків, конспектів і традиційних оцінок. Навчання відбувається у форматі глибокого занурення в матеріал і подальшої роботи над проектами з використанням отриманих знань — такий підхід допомагає засвоювати матеріал набагато ефективніше. Ми робимо все, щоб прищепити студентам любов до їхньої спеціальності, щоб у них у процесі навчання горіли очі, а бажання розвиватися в обраній професії ніколи не зникло», — розповідає Валерія Заболотна, керівник освітніх програм K.Fund.

Студенти оволодівають навичками самонавчання та постійного професійного вдосконалення, які необхідні IТ-фахівцям. Ще одна особливість UNIT Factory полягає в тому, що у навчальний процес органічно вбудована програма розвитку навичок міжособистісного спілкування та роботи з людьми (soft skills). 

Принципи відбору студентів дозволяють ефективно виявляти таланти. При відборі кандидатів не враховуються академічні критерії (дипломи, ЗНО, оцінки) — студенти зараховуються до UNIT Factory, виключно виходячи з їхніх здібностей та мотивації. Рівень уже наявних навичок програмування не має значення. Згідно зі стандартами Школи 42, вступити до навчального закладу можуть молоді люди віком від 18 до 30 років, які пройшли вступне тестування.

Онлайн-реєстрація кандидатів стартує у квітні 2016 року на сайті unit.ua. За підсумками онлайн-тесту до 900 абітурієнтів отримають можливість пройти одномісячний випробувальний період навчання в UNIT Factory. На навчання, яке розпочнеться в листопаді 2016 року, буде прийнято близько 300 осіб.

Програма підготовки в UNIT Factory розрахована на період до трьох років. Уже після перших дванадцяти місяців навчання студенти зможуть вибирати: підвищувати свій професійний рівень далі чи піти працювати в компанію.

Все новости


Новости
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов