найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Новости

Все новости

17.04.2017

Сформовано shortlist номінантів на Першу Національну Кінопремію

Українська Кіноакадемія оголошує шорт-ліст номінантів на Першу Національну Кінопремію. Лідерами за кількістю номінацій стали повнометражні ігрові стрічки “Гніздо горлиці” режисера Тараса Ткаченка (8 номінацій), “Моя бабуся Фані Каплан” режисера Олени Дем’яненко (7 номінацій) та короткометражний ігровий фільм “Кров’янка” Аркадія Непиталюка (6 номінацій)

Усі стрічки з shortlist представлені у таких номінаціях:
Найкращий фільм:

“Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко, продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова); “Моя бабуся Фані Каплан” (режисер Олена Дем’яненко, продюсери: Дмитро Томашпольський, Олена Дем’яненко); “Слуга народу 2” (режисер Олексій Кірющенко, продюсери: Володимир Зеленський, Андрій Яковлєв, Сергій Шефір, Борис Шефір); “Тепер я буду любити тебе” (режисер Роман Ширман, продюсери: Олена Фетісова, Володимир Козир)

Найкращий режисер (премія ім. Ю. Іллєнка):

Олена Дем’яненко, “Моя бабуся Фані Каплан”; Анатолій Матешко, “Полон”; Тарас Ткаченко, “Гніздо горлиці”

Найкращий актор:

Володимир Зеленський, “Слуга народу 2” (режисер Олексій Кірющенко); Віталій Лінецький (посмертно), “Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко); Олег Треповський, “Ґолден лав” (режисер Павло Остріков)

Найкраща акторка:

Римма Зюбіна, “Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко); Катерина Молчанова, “Моя бабуся Фані Каплан” (режисер Олена Дем’яненко); Марія Свіжинська, “Кров’янка” (режисер Аркадій Непиталюк)

Найкращий актор другого плану:

Микола Боклан, “Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко); Євген Кошовий, “Слуга народу 2”, (режисер Олексій Кірющенко); Захарій Новицький, “Кров’янка” (режисер Аркадій Непиталюк)

Найкраща акторка другого плану:

Наталя Васько, “Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко); Валентина Заболотна (посмертно), “Цвях” (режисер Філіп Сотниченко); Колектив дівчат-каторжанок (Марина Кукліна-Май, Ганна Донченко, Ірина Цілик, Вікторія Трофіменко, Оксана та Марина Артеменко, Ярослава Беззабава, Олена Тополь, Дарина Римарєва, Катерина Нєкрасова), “Моя бабуся Фані Каплан” (режисер Олена Дем’яненко)
Дар’я Полуніна, “Кров’янка” (режисер Аркадій Непиталюк)

Найкращий оператор-постановник:

Микита Кузьменко, Олександр Поздняков, “Жива ватра” (режисер Остап Костюк); Ярослав Пілунський, “Кров’янка” (режисер Аркадій Непиталюк); Анатолій Химич, “Головна роль” (режисер Сергій Буковський); Олексій Цвєлодуб, “Полон” (режисер Анатолій Матешко)

Найкращий художник-постановник:

Олександр Батенєв, Сергій Бржестовський, “Моя бабуся Фані Каплан” (режисер Олена Дем’яненко); Ігор Філіппов, “Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко); Марія Шуб, “Тепер я буду любити тебе” (режисер Роман Ширман)

Найкращий сценарист:

Олена Дем’яненко, Дмитро Томашпольський, “Моя бабуся Фані Каплан” (режисер Олена Дем’яненко); Аркадій Непиталюк, “Кров’янка” (режисер Аркадій Непиталюк); Тарас Ткаченко, “Гніздо горлиці” (режисер Тарас Ткаченко); Роман Ширман, “Тепер я буду любити тебе” (режисер Роман Ширман)

Найкращий композитор:

Антон Байбаков, “Кобзар 2015” (режисер Богдан Шевченко); Алла Загайкевич, “Жива ватра” (режисер Остап Костюк); Тімур Полянський, “Моя бабуся Фані Каплан” (режисер Олена Дем’яненко)

Найкращий документальний фільм:

“Головна роль” (режисер Сергій Буковський, продюсер Максим Асадчий); “Десять секунд” (режисер Юлія Гонтарук, продюсери: Юлія Гонтарук, Ганна Капустіна); “Жива ватра” (режисер Остап Костюк, продюсери: Данил Вулицький, Геннадій Кофман, Ольга Безхмельніцина); “Рідні” (режисер Віталій Манський, співпродюсери: Юлія Сінькевич, Анна Паленчук); “Українські шерифи” (режисер Роман Бондарчук, продюсер Дарина Аверченко)

Найкращий анімаційний фільм:

“Лахмітко” (режисер Олег Педан, продюсер Едуард Ахрамович); “Микита Кожум’яка” (режисер Манук Депоян, продюсери: Дмитро Белінський, Ігор Рома, Ірина Манжосова); “Мишко та Місячна Дзвінка” (режисер Людмила Ткачикова, продюсери: Михаль Маргуліс, Віктор Слєпцов)

Найкращий короткометражний ігровий фільм:

“Ґолден лав” (режисер Павло Остріков, продюсер Юрій Мінзянов); “Кров’янка” (режисер Аркадій Непиталюк, продюсер Максим Асадчий); “Цвях” (режисер Філіп Сотниченко, продюсер Валерія Сочивець)

Премією за внесок у розвиток українського кінематографа буде нагороджена народна артистка України Лариса Кадочникова. Рішення щодо переможця у цій номінації прийняло керівництво Національної спілки кінематографістів України.
Короткий список номінантів визначили 15 членів Правління Української Кіноакадемії. Чесність і достовірність оприлюднених результатів голосування підтвердила аудиторсько-консалтингова компанія Kreston GCG, що є офіційним аудитором Першої Національної Кінопремії.
Сьогодні розпочинається голосування за переможців конкурсу Першої Національної Кінопремії. У голосуванні беруть участь усі члени Української Кіноакадемії.
Оголошення лауреатів відбудеться 20 квітня у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv на урочистій церемонії вручення нагород Першої Національної Кінопремії. Переможець у кожній номінації буде нагороджений статуеткою “Золота Дзиґа”.
Нагадаємо, Головою Правління було обрано українського режисера, актора, сценариста Михайла Іллєнка.

Все новости


Новости
Червоний: цікаві факти
Старт в Україні: 24.08.2017
Жанр: історичний екшн за мотивами однойменного роману Андрія Кокотюхи
Режисер: Заза Буадзе
У ролях: Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко, Олександр Мавріц, Володимир Шпудейко, Ігор Колтовський, Олег Стефан.
"Шляхетні волоцюги" ходять вулицями Львова
У Львові розпочалися зйомки авантюрної комедії «Шляхетні волоцюги» про славетних львівських відчайдух .
У Києві визначили Міс Україна Всесвіт!
10 серпня у Fairmont Grand Hotel відбувся Фінал 11 конкурсу краси "Міс Україна Всесвіт"

.
БОКС-ОФИС 11-13 АВГУСТА 2017
By Serge Rakhlin/HFPA.
Чотири факти про корону для "Міс Україна Всесвіт"
7 серпня у столичному магазині "КЮЗ Українські Самоцвіти" відбулася презентація корони національного конкурсу краси "Міс Україна Всесвіт".
Анонсы мероприятий
05.10.2017
20 Міжнародна спеціалізована виставка «ПРИМУС: АМБІЄНТЕ УКРАЇНА 2017»
3 – 5 жовтня 2017 року
МВЦ, Київ, Україна
.
03.09.2017
МАЛЯРСТВО ПОЛЬСЬКЕ зі збірки Львівської Національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького
У рамках проекту «Європейський вимір»
Відкриття 14 червня о 17:00. Вхід на відкриття вільний

.
13.07.2017
"Гольф на шпильках" в поисках новой чемпионки!
13 июля в столичном Гольф Центре пройдет светский женский гольф-турнир «Гольф на шпильках», участницами которого станут самые известные, успешные и, конечно же, красивые женщины Украины .
06.07.2017
ВІН І ВОНА. Скоро на великих екранах!
Жанр: комедія, мелодрама
Хронометраж: 120 хвилин
Прем'єра: 6 липня 2017 року
Режисер: Ніколя Бедос
.
29.06.2017
"Украина мистическая. Места силы”. В Киеве на территории Лавры открылась уникальная фотовыставка
Экспозиция продлится до 29 июня.
Время работы: понедельник - пятница, с 10 до 17.
Вход свободный
.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов