найти!
vitamodels

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
KLEO

Новости

Все новости

28.11.2018

Ральф Розбиває Інтернет, а Netflix приховує таємниці прокату

Про НЕ«Рим» як у Фелліні. Королева Англії - «Фаворитка» перегонів та «Спадок Роккі Бальбоа» в «cinema-меню» на День подяки

           Сергій Рахлін                                                               28  листопада 2018   Лос Анджелес

 

      Багато хто в Америці продовжили святкування кіношним вікендом День подяки який цього року припав на четвер  минулого тижня і це показали  касові збори, а «Ральф» був рекомендований для сімейного перегляду.  Анімаційна стрічка «Ральф руйнівник 2: Інтернетрі» за п'ять днів святкових переглядів зібрав цілком шановані 84,5 млн. доларів. З них саме за вікенд 23-25 листопада - 55,7 млн.       Тож «Ральф проти Інтернету» «підриває», саме так це звучить мовою оригіналу, не тільки ІнтерНетрі, а й касу святкових Днів подяки.
        Друге місце п'ятиденного кіномарафону з результатом 55,8 мільйонів доларів обіймає «Крід 2» (Сreed II). Протягом 23-25 ​​листопада фільм зібрав 35,3 мільйони доларів, що робить честь не стільки популярному жанру боксерського кіно як нестаріючому Сільвесту Сталлоне, що вдруге зіграв роль тренера – такий собі, Роккі на пенсії.
       Як зазвичай, я не стримаюсь, щоби не вставити шпильку російським прокатчикам, що не зволіли хоч трохи поміркувати над російським перекладом назви картини: найпростіше її можна було б перекласти «Кредо 2», а якщо розумніше, то, скажімо, «Символ віри». І перше, й друге відповідає змісту стрічки.
      Глядачі в Україні зможуть дивитися Спадок Роккі Бальбоа з 24 січня 2019 року

      Третій за підсумками п'яти днів ще один секвел «Фантастичні тварини: Злочини Гріндельвальда» (FantasticBeasts: TheCrimesofGrindelwald)  з 43,5 мільйонами доларів.

         Однак ще більш позеленішавший від заздрощів мультик «Грінч» (Grinch) обійшов «Тварин» в офіційний триденний вихідний 23-25 ​​листопада з 30, 2 мільйонами проти 29,7 мільйонів доларів у «Тварин».

       Особливої уваги заслуговують не фаворити касових зборів, а дві стрічки, що вийшли в обмежений прокат до кінця поточного року, щоби бути кваліфікованими номінантами на престижні нагороди, зокрема і на "Золотий Глобус".
         Королевою, безумовно стала королева Англії Анна (Олівія Колман) з фільму «Фаворитка». Саме британську актрису Колман вважають однією з фавориток перегонів за кращу жіночу роль.
     Не в останню чергу, завдяки їй, картина, що демонструвалася всього на чотирьох екранах в Лос-Анджелесі та Нью-Йорку, показала найкращий середній результат зборів за зал за останні два роки - 105,5 тисяч доларів. Попередніми кращими показниками в обмеженому прокаті були збори мюзиклу "La La Land" - 176,2 тисячі доларів на екран, що й став згодом оскарносним.
              В Україні стрічка стартуватиме в прокаті з 3 січня 2019 року.

         На жаль, я не можу надати вам жодних фінансових результатів з обмеженого прокату іспаномовного фільму «Рома» (Roma), оскільки випустила його в прокат у трьох кінотеатрах в Лос Анджелесі та Нью-Йорку, стрімінгова платформа Netflix яка ніколи не ділиться рейтингами та фінансовими результатами прокату фільмів. Кажуть, на всіх сеансах було повно людей, а на деякі сеанси всі квитки були продані. Картину вважати однією з кращих не тільки в категорії фільмів іноземною мовою, але і в багатьох інших наградних категоріях.

         В підсумку маю копліментарно зауважити в бік російських прокатників, що називають, принаймі до виходу її в прокат, саме «Рома», а не «Рим» (як у Фелліні). «Рома» в стрічці режисера Альфонсо Куарона це не «Рим» Фелліні, а район в столиці Мексики, де зростав Куарон.

(Переклад та художня редакція тексту Анжеліки Долженко)

Все новости


Новости
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
ЗЛИВИ ТА АНОМАЛЬНІ МОРОЗИ НИЩИЛИ КАСОВІ ЗБОРИ
TheSuperBowlweekend виявився самим провальним за останні 19 років.
КРОК ДО БІЗНЕСУ
SHOE DESIGN EVENT для учасників «Leather and Shoes».
Анонсы мероприятий
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .
07.02.2019
КРУТИ 1918
Історичний екшн за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року/.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов