найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Новости

Все новости

05.09.2017

Перший український стенд на Міжнародному кінофестивалі в Торонто: оголошено програму

В індустріальній секції 42-го Міжнародного кінофестивалю в Торонто, який відбудеться з 6 по 17 вересня, Україна представить перший національний стенд та ринковий показ фільму «Рівень чорного» Валентина Васяновича, обраного українським кандидатом на премію Оскар у категорії Найкращий фільм іноземною мовою

Також, паралельно відубудуться Дні українського кіно в Торонто - відкриті покази свіжих повнометражних українських стрічок. 

На київській прес-конференції про роботу національного стенду голова Держкіно та ініціатор проведення української індустріальної програми в Торонто Пилип Іллєнко зазначив: «Україна вже давно бере активну участь в подібних заходах на великих кінофестивалях та кіноринках. Цьогоріч ми вперше на офіційному індустріальному рівні долучимося до великих кіноівентів Північної Америки. Ця участь є для нас надзвичайно важливою, адже це кіноринок одного із найбільших кінофестивалів у світі. Також важливо, що окрім Українського стенду на кіноринку, ми також проведемо Дні українського кіно в Торонто. Це дозволить всебічно представити наше кіно та можливості нашої країни, аби залучити кіновиробників з усього світу».

«Стенд на кінофестивалі в Торонто буде вже третім в рамках руху української кіноспільноти на міжнародну арену під слоганом Ukraine is Your Destination. Ми, як об’єднання представників кіноіндустрії, і наші партнери з державних органів хочемо вибудувати послідовну роботу на міжнародному ринку - робити українські стенди на усіх важливих ринках та фестивалях, послідовно доносити єдині правильні месиджі міжнародній спільноті», - наголосила виконавчий директор Української Кіноасоціації Вікторія Ярмощук

«Ми всі сподіваємось на диво, адже шанси потрапити у шортліст невеликі. Але головне, для чого потрібна міжнародна промо-кампанія фільму-кандидату від України - це щоб ті 5600 академіків, які голосують за Оскар, звикали до того, що українське кіно є, і воно присутнє на міжнародному ландшафті. Це - частина промо-кампанії українського кіно в цілому» - коментує автор фільму «Рівень чорного» Валентин Васянович.

Параллельно, робочою групою стенду буде організовано Дні українського кіно в Торонто - серію відкритих показів нещодавно вироблених повнометражних українських фільмів. Програма включає відомі у світі документальні стрічки «Процес» Аскольда Курова (Спеціальна подія Берлінале 2017) та «Школа № 3» режисерів Лізи Сміт та Георга Жено (Ґран-прі Generation 14+ Берлінале 2017); історичний екшен «Червоний» режисера Зази Буадзе за романом Андрія Кокотюхи; драму Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці», нагороджену 6-ма національними кінопреміями «Золота Дзиґа»; зняту на суржику трагікомедію Аркадія Непиталюка «Припутні», та кримінальну комедію «DZIDZIO Контрабас». 

Український стенд на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто та Дні українського кіно в Торонто організовано Державним агентством України з питань кіно спільно з Посольством України в Канаді, за підтримки Українського Національного Об'єднання в Торонто та представників української кіноіндустрії

Все новости


Новости
Свобода разом чи залежність ?
Суміш красивої еротики і легкого екшну пропонують глядачам творці «FIFTY SHADES FREED»..
«Крути 1918»
Завершилися зйомки історичного екшну..
DJI Mavic Air в Україні
Київ став другим містом після Нью-Йорка, де презентували DJI Mavic Air..
“Десять секунд”
Фільм “Десять секунд” члена Української кіноакадемії Юлії Гонтарук буде розміщено у відкритому доступі.
Лабораторія індустрії моди в КНУТД
Компанія «СОФТОРГ» спільно з виробником обладнання JUKI розпочала новий етап у розвитку легкої промисловості в Україні!
.
Анонсы мероприятий
19.02.2018
«Секретне досье»
22 лютого в Україні стартує показ стрічки Стівена Спілберґа..
19.02.2018
«СОТКА»
Вихід в кінопрокат української «ВАЛЮТНОЇ КОМЕДІЇ».
15.02.2018
«Пробудження»
Виставка триватиме з 15 лютого по 1 квітня 2018 р.
11.02.2018
ХАРИЗМА ІРАНУ. Перське мистецтво 12 –19 століть з музейних колекцій України
1.12.2017 – 11.02.2018

Відкриття: четвер, 30 листопада, 16:00
.
09.02.2018
"Щасливі Долоні"
У п'ятницю, 9 лютого, в Національній Опері України за успіхи в творчості, освіті та спорті Дідьє Маруані, Віталій Кличко, Руслана….

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов