найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Новости

Все новости

20.06.2016

Ексклюзивна подія в історії української моди: виставка "ОБРАЗ ЧАСУ"

«Мода є завжди,
незалежно від того
чи здатні ви помічати як змінюється світ навколо».

          Ідея створення виставки «ОБРАЗ ЧАСУ» належить заслуженому працівнику культури Галині Михайлівні Уваркіній Саме вона зібрала і надихнула команду людей з різних компаній, музеїв та фондів на величезну роботу з пошуку матеріалів, реконструкції колекцій та створення експозиції. 15 червня 2016 р. поціновувачі моди здійснили подорож у минуле. В рамках презентації відбувся показ моделей, що відображають основні модні тенденції п’ятьох десятиріч в стилі проведення показів того часу.

      Сучасні моделі вийшли на подіум «Леонардо» в справжніх раритетах тих часів,  музейних експонатах, які  неймовірними  зусиллями вдалося «здобути» для такого ексклюзивного фешн-шоу, отримати дозволи на їх демонстрацію. 1950–1980-ті роки постали перед гостями презентації цілком реально. Бізнес-центр «ЛЕОНАРДО» перетворився на «машину часу» і повернув гостей на 60, 50, 40, 30 років тому до історії розвитку української моди. 

           Мода є відображенням епохи і стану суспільства в цілому, а мода в Україні 1950–1980-х років визначалася особливими умовами розвитку суспільства.

  

           Не зважаючи на те що соціальні стандарти життя українців в радянський період були значно заниженими у порівнянні з розвиненими країнами Заходу, наші співвітчизники намагалися вирватися із сірих радянських реалій, виокремити себе, поміж інших і іншим, за допомогою гарного вбрання.

      Організатори поставили перед собою мету показати роль моди у розвитку українського суспільства та її вплив на формування ідеалів того часу, підкреслити особливості української моди та показати розробки вітчизняних художників-модельєрів минулого століття. Ідеологи проекту пропонують відвідувачам провести певні паралелі між тенденціями західної та вітчизняної моди.

      Експозицію складають справжні раритети, музейні експонати, матеріали про діяльність українських Будинків моделей одягу часів другої половини минулого століття.

               

         Відтворенню атмосфери тих часів сприяють кадри кінохроніки, що в безперервному режимі демонструються на плазмах: покази моделей одягу та взуття, розроблених українськими художниками-модельєрами, сюжети про роботу магазинів готового одягу, ексклюзивна хроніка показів українських дизайнерів за кордоном.

     Цікавий формат експозиції розрахований на широкий  віковий та фаховий діапазон шанувальників. Ця, невелика за кількістю експонатів, презентація  є анонсом потужної виставки музею української моди 1950-80 рр., створення якої планується на Хрещатику, в приміщенні ЦУМу м.Києва за підтримки компанії ЕСТА Холдинг, що наразі проводить реконструкцію Центрального універмагу. ЦУМ є символом цілої епохи тож має зберегти «пам’ять місця», перейняти на себе лідерську освітню та культурну функції. 

                                                                           

        Ідеолог проекту «ОБРАЗ ЧАСУ» Галина Михайлівна Уваркіна висловлює щиру подяку компаніям, «ЕСТА»-Холдинг, «Текстиль-Контакт», Державному політехнічному музею при НТУУ КПІ, «Дизайн бюро ODESD2», Міжнародному фестивалю моди «Kyiv Fashion», що надали підтримку проекту та стали його співорганізаторами.

      Особисто: Голді Виноградській - Голові Національного галузевого партнерства легкої промисловості України, Марії Костельній - дизайнеру бренда «KOSTELNI», Олені Григорівні Ясинській - доценту кафедри інституту КНУКіМ, Світлані Сорокіній - дизайнеру аксесуарів та інтер’єрів, Оксані Фурса (доктору наук, президенту Конфедерації дизайнерів і стилістів України за допомогу в організації проекту.

 

Анжеліка Долженко

 

Все новости


Новости
"ЗОЛОТИЙ ГЛОБУС" КУЛЬТИВУЄ КАСОВІ ЗБОРИ
«Aквамен» з «підмоченою» китайською репутацією
та Сталлоне з одеською душею).
ЛАСКАВО ПРОСИМО У МАГІЧНИЙ СВІТ
«Лускунчик і Чотири королівства» на екранах кінотеатрів.
TIMBERLAND - 45th
Хвиля креативних вечірок
«CELEBRATE THE ICONS» охопила Лондон, Париж та й до Києва докотилася....
Ральф Розбиває Інтернет, а Netflix приховує таємниці прокату
Про НЕ«Рим» як у Фелліні. Королева Англії - «Фаворитка» перегонів та «Спадок Роккі Бальбоа» в «cinema-меню» на День подяки.
ПРЕМІЯ МАЛЕВИЧА–2018
Відбулася урочиста церемонія нагородження .
Анонсы мероприятий
12.12.2018
"ҐРІНЧ"

Знайомтеся – Ґрінч.
30.11.2018
Орфей та Еврідіка Назавжди
19 грудня, в День Св. Миколая
в Національній опері України
.
19.08.2018
"Таємний щоденник Симона Петлюри"
ФІЛЬМ ПРО ФІЛЬМ.
06.06.2018
Коронація слова - 2018
Урочиста Церемонія нагородження
відбудеться 7 червня 2018року у Колонній залі КМДА.
.
16.05.2018
КІНОРЕЙВ
перший фестиваль молодіжного німецького кіно
з 17 по 23 травня
.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов