найти!
vitamodels

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Новости

Все новости

20.06.2016

Ексклюзивна подія в історії української моди: виставка "ОБРАЗ ЧАСУ"

«Мода є завжди,
незалежно від того
чи здатні ви помічати як змінюється світ навколо».

          Ідея створення виставки «ОБРАЗ ЧАСУ» належить заслуженому працівнику культури Галині Михайлівні Уваркіній Саме вона зібрала і надихнула команду людей з різних компаній, музеїв та фондів на величезну роботу з пошуку матеріалів, реконструкції колекцій та створення експозиції. 15 червня 2016 р. поціновувачі моди здійснили подорож у минуле. В рамках презентації відбувся показ моделей, що відображають основні модні тенденції п’ятьох десятиріч в стилі проведення показів того часу.

      Сучасні моделі вийшли на подіум «Леонардо» в справжніх раритетах тих часів,  музейних експонатах, які  неймовірними  зусиллями вдалося «здобути» для такого ексклюзивного фешн-шоу, отримати дозволи на їх демонстрацію. 1950–1980-ті роки постали перед гостями презентації цілком реально. Бізнес-центр «ЛЕОНАРДО» перетворився на «машину часу» і повернув гостей на 60, 50, 40, 30 років тому до історії розвитку української моди. 

           Мода є відображенням епохи і стану суспільства в цілому, а мода в Україні 1950–1980-х років визначалася особливими умовами розвитку суспільства.

  

           Не зважаючи на те що соціальні стандарти життя українців в радянський період були значно заниженими у порівнянні з розвиненими країнами Заходу, наші співвітчизники намагалися вирватися із сірих радянських реалій, виокремити себе, поміж інших і іншим, за допомогою гарного вбрання.

      Організатори поставили перед собою мету показати роль моди у розвитку українського суспільства та її вплив на формування ідеалів того часу, підкреслити особливості української моди та показати розробки вітчизняних художників-модельєрів минулого століття. Ідеологи проекту пропонують відвідувачам провести певні паралелі між тенденціями західної та вітчизняної моди.

      Експозицію складають справжні раритети, музейні експонати, матеріали про діяльність українських Будинків моделей одягу часів другої половини минулого століття.

               

         Відтворенню атмосфери тих часів сприяють кадри кінохроніки, що в безперервному режимі демонструються на плазмах: покази моделей одягу та взуття, розроблених українськими художниками-модельєрами, сюжети про роботу магазинів готового одягу, ексклюзивна хроніка показів українських дизайнерів за кордоном.

     Цікавий формат експозиції розрахований на широкий  віковий та фаховий діапазон шанувальників. Ця, невелика за кількістю експонатів, презентація  є анонсом потужної виставки музею української моди 1950-80 рр., створення якої планується на Хрещатику, в приміщенні ЦУМу м.Києва за підтримки компанії ЕСТА Холдинг, що наразі проводить реконструкцію Центрального універмагу. ЦУМ є символом цілої епохи тож має зберегти «пам’ять місця», перейняти на себе лідерську освітню та культурну функції. 

                                                                           

        Ідеолог проекту «ОБРАЗ ЧАСУ» Галина Михайлівна Уваркіна висловлює щиру подяку компаніям, «ЕСТА»-Холдинг, «Текстиль-Контакт», Державному політехнічному музею при НТУУ КПІ, «Дизайн бюро ODESD2», Міжнародному фестивалю моди «Kyiv Fashion», що надали підтримку проекту та стали його співорганізаторами.

      Особисто: Голді Виноградській - Голові Національного галузевого партнерства легкої промисловості України, Марії Костельній - дизайнеру бренда «KOSTELNI», Олені Григорівні Ясинській - доценту кафедри інституту КНУКіМ, Світлані Сорокіній - дизайнеру аксесуарів та інтер’єрів, Оксані Фурса (доктору наук, президенту Конфедерації дизайнерів і стилістів України за допомогу в організації проекту.

 

Анжеліка Долженко

 

Все новости


Новости
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов