info@exclusive-style.kiev.ua
http://www.exclusive-style.kiev.ua


Новости

Все новости

26.03.2019

Нова страшилка від Джордана Піла

Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії

    

Сергій Рахлін                                                                               26 березня 2019, Лос-Анджелес

 

     Два роки тому, в 2017 році, дуже оригінальний хоррор «Пастка», не дуже на той час відомого американського темношкірого автора Джордана Піла, налякав Північну Америку, зібравши у свій перший вікенд 33, 4 мільйони доларів і завершив свій прокат зі 176 мільйонами при бюджеті всього в 4,5 мільйони доларів. Але стрічка стала не тільки касовою, але й соціально-культурним феноменом, оскільки в ній порушені хворобливі питання расової нетерпимості та інших громадських хвороб.

     Англомовна версія назви нової стрічки Піла Us («Ми»)  містить певний натяк:  - «Us» можна трактувати і як США.

     Судячи з усього, натяк був зрозумілий. У свій перший вікенд в Північній Америці стрічка вийшла на 3741 екранах, зайняла перше місце і зібрала феноменальні для цього жанру 70,3 мільйони доларів, встановивши низку рекордів. Фільм вже на початок прокату став найуспішнішим в історії оригінальним хоррором, випередивши попереднього рекордсмена  «Тихе місце». Тільки дві стрічки цього жанру, маючи свої передісторії, були більш успішними – «It» ($ 123,4 млн.) та Хеллоуїн ($ 76,2 млн.).

     І ще один рекорд: «Us» (Ми) у свій перший вікенд став самим успішним фільмом в обмеженій категорії  «R», (глядачі, що можуть переглянути стрічку без супроводу дорослих). Попереднім рекордсменом в цій категорії був фільм «Ted» («Третій зайвий») з 54,4 мільйонами доларів бокс-офісу.

     Кажучи про широку привабливість фільму, можна навести цифри відвідування за расово-етнічною приналежністю: 36 відсотків глядачів білі американці, 32 відсотки - афро-американці, 21 відсоток – іспанськомовні глядачі та 11 відсотків американці азійського походження та решта інших етнічних груп.

     «Пастка» зібрала ще 16,7 мільйонів доларів у 47 країнах світу і завершила глобальний вікенд з 87 мільйонами зборів. З них у Великобританії 3,8, у Франції - 2, в Німеччині 1,4 і в Іспанії 1,2 мільйони доларів.

     Оскільки мова зайшла про справи глобальні, скажу, що, як я і передбачав, «Капітан Марвел» (Captain Marvel), що має друге місце за світовими результатами, зібравши минулого вікенду 910,3 мільйони наближається до мільярда доларів. З них 35 мільйонів в 4278 кінотеатрах Північної Америки та 52,1 в інших країнах світу. Маючи такі результати стрічка отримала почесне десяте місце в історії касових зборів серед фільмів, створених на основі коміксів.

    Третє місце отримав мультик «Диво-парк» (Wonder Park), що зібрав у Північній Америці 9 мільйонів доларів у свій другий вікенд.

      На завершення декілька слів про нову стрічку «Hotel Mumbai», що зібрав пристойні середні збори в чотирьох кінотеатрах в Америці - $ 21623 на зал. Це реальна історія про напад террористів на найпрестижніший готель у Мумбаї (бувший Бомбей). Варто зауважити, що після трагічних подій у Новій Зеландії стрічка була знята з прокату.

 

Переклад та художня редакція тексту Анжеліки Долженко

Все новостиEXCLUSIVE-STYLE © 2008
Сайт создан в студии abc.net.ua