найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Новости

Все новости

05.07.2016

Національна оперета закрила 81-ий театральний сезон грандіозним Гала-концертом

Глядачі здійснили справжню подорож у часі: від класичної італійської опери Г.Доніцетті та Дж.Россіні до мюзиклів Е.Л.Веббера, Дж.Стайна, Ф.Вайлдхорна та музики з популярних кінофільмів

     Кожен номер концерту був не просто музичним фрагментом, а цілісною та самодостатньою театральної постановкою. Цікаві та несподівані режисерські рішення дивували публіку упродовж всієї програми. На початку концерту на глядачів чекав потужний енергетичний заряд у вигляді Пекельного галопу з опери-феєрії Ж.Оффенбаха «Орфей у пеклі» та композиції Grand Can-can.

      Запальні куплети Тореадора з опери Ж.Бізе «Кармен» у виконанні з.а.України Сергія Авдєєва, емоційна та поривчаста арія Калафа з опери Дж.Пуччіні «Турандот» у виконанні з.а. України Ігора Левенця, грайливий та яскравий дует Еврідіки та Юпітера «Мухи» у виконанні Тетяни Журавель та Андрія Чакова постійно тримали увагу та цікавість публіки, яка зустрічала та проводжала артистів бурхливими оваціями.

      Справжньої кульмінацією першого відділення концерту став один з найпопулярніших оперних хітів – каватина Фігаро з опери Дж.Россіні «Сивільський цирульник». Майстерне виконання твору з.а. Сергієм Авдєєвим та Андрієм Григоренком, а також оригінальне несподіване режисерське рішення одразу ж зробило каватину улюбленим номером глядачів.

     У другому відділенні  слухачі мали змогу перенестись  ближче до сьогодення та сучасних сюжетів.  Номери з улюблених мюзиклів «Привид опери», «Кабаре», «Знедолені» та інших  знайшли безпосередній відгук у серцях глядачів, про що не раз свідчили бурхливі овації. Емоційній  номери «Будьте готові & Бог помер» з мюзиклу Дж.Стейнмана «Танець вампірів» у виконанні А.Григоренка, «Якби ти цього не робив…»  з музичного ревю Дж.Стайна «Двоє на роздоріжжі» у виконанні з.а. Тамари Ходакової,  а також стильна композиція «Jeszcze raz va-bank» / «Ще раз ва-банк»   (з к/ф «Ва-банк -2»)  у виконанні з.а. Асі Середи-Голдун та Максима Булгакова остаточно підкорили публіку.

        «Цей сезон для нас був дуже енергетичним та напруженим, тому що було багато прем’єр, багато концертних програм. Ми зробили два великих дуже потужних фестивалі. Один з них, Карпатський простір, взагалі, відбувся вперше. Також ми провели Четвертий міжнародний фестиваль O-Fest», - зазначив художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський.

Він також нагадав, що в цьому сезоні оперета представила новий проект «Музика з кінофільмів. Дубль 1» та пообіцяв, що наступного сезону на глядачів чекає  Дубль 2.

Нагадаємо, протягом 81-го театрального сезону в Національній опереті відбулись прем’єрні постановки мюзиклу Р.Роджерса «Звуки музики», драматичної моновистави за мотивами п’єси Г.Г.Маркеса «Любовний монолог» та балету «Моцарт underground».

Все новости


Новости
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов