info@exclusive-style.kiev.ua
http://www.exclusive-style.kiev.ua


Новости

Все новости

06.02.2019

КРОК ДО БІЗНЕСУ

SHOE DESIGN EVENT для учасників «Leather and Shoes»

     В рамках 37 Міжнародної спеціалізованої виставки взуття, шкіри та хутра «LeatherandShoes» відбулася бріф-презентація копродуктивних здобутків кафедри  Конструювання та технологій виробів зі шкіри Київського національного університету технологій та дизайну.
     В навчально-науковій лабораторії конструкторсько-технологічної підготовки виробництва студенти КНУТД створили взуття до колекції «Небо і земля» для відомого бренду «HELISSEN»  та колекції «Вічні промені сонця» молодого дизайнера Яна Степаненка, випускника Central Saint Martins – University of The Arts (Великобританія).
     На подіумі виставки LeatherandShoes також були представлені студентські колекції сумок «Wordinsideout», (автори Яковець Ю., Шамрай Ю., Вакалюк М.), «Соти»,  (автори Щербіна В., Льон О.) та колекцію сучасного чоловічого взуття «Вечеря Ван Гога» випускників університету Андрія Пеха та Максима Кривцова.

     «Університет - Бізнесу & Бізнес - Університету» так визначив основні вектори взаємодії та копродуктивності ректор Іван Грищенко.

     SHOE DESIGN EVENT відвідали представники бізнесу, торгівельних компаній, студентства і профільних навчальних закладів.

«HELISSEN»

 

Київ 2019

Все новостиEXCLUSIVE-STYLE © 2008
Сайт создан в студии abc.net.ua