найти!
gemini

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
KLEO

Новости

Все новости

30.03.2019

КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА

Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися

Сергій Рахлін                                                                                                                       Лос-Анджелес

     Якщо і є якісь жертви американської торгової війни з Китаєм, то це не Голлівуд. Як кажуть, біль одного - то виграш іншого. І цей колективний інший - це Голлівуд, що в 2019-му отримав в Китаї кіно касу більшу ніж у 2018 році.

    У 2019-му минає 25 років як стрічка «Втікач» (The Fugitive) стала першим голлівудським студійним фільмом, що вийшов у прокат в сучасному Китаї. Кіно індустрія Піднебесної набирає швидкість, але, схоже, Голлівуд, принаймі деякий час, буде випереджати китайських виробників з усіма їх мільярдами і цензурою.

     Зараз CША і Китай загрузли в торговельній війні. Двосторонні перемовини в галузі кіноіндустрії наразі в глухому куті. Але як кажуть в народі: «Кому війна, а кому мати рідна». Я лише маю на увазі, що є численні підстави вважати, що Голлівудові в 2019 році вдасться отримати більше касових зборів у китайському кінопрокаті ніж в 2018.

     У січні, несподівано для багатьох, китайська влада дозволила (з цензурними застереженнями) випуск в прокат фільму «Дедпул 2» (Deadpool 2), а відзначена «Золотим Глобусом» комедія-драма Green Book ( «Зелена книга») з успіхом стартувала в Піднебесній 1 березня. Раніше, подібні стрічки з расовими овертонами не викликали, бодай якогось, серйозного інтересу у китайських кіноглядачів.
Deadpool 2

      Навіть підозріла, з точки зору китайських традицій , стрічка «Once Upon a Time In Hollywood» («Одного разу в Голлівуді») режисера Квентіна Тарантіно, прославленого насильством в його фільмах і заснована на матеріалах вбивств бандою Чарльза Менсона, схоже отримає китайський реліз до кінця літа. У чому ж справа? Чому такі поблажки Голлівудові?

      Частково тому, що китайське кіновиробництво все ще не оговталося від скандалу з ухиленням від сплати податків китайської суперзірки Бинбин Фань (Bingbing Fan). Після цього скандалу уряд посилив податкові правила і перекрив шляхи їх обходу. Негативний ефект полягає в різкому уповільненні випуску китайських фільмів і серіалів.

Числені дрібні продюсерські компанії збанкрутували. Зовнішніх потенційних інвесторів теж відлякали. Наприкінці минулого року, кількість реєстрацій нових кінопроектів на місяць впала нижче 200, у порівнянні з 300 на початок року.

У 2018 році доходи від кіно-театральних показів збільшилися «всього» на 9% до $ 8,9 млрд, хоча частка китайських фільмів підвищилася до 62%, в порівнянні з 54% в 2017 році.

Експерти очікують, що уповільнення кіновиробництва в Китаї буде означати перебої з випуском в прокат фільмів власного виробництва.

Щоби з глядачі не покинули кінозали, влада Китаю вимушена дозволити більше голлівудських стрічок, враховуючи напівзаборонені раніше стрічки категорії «R» поряд з розважливими коміксами про супергероїв та екшенами.

Китайські цензурні стандарти нікуди не поділися, але фільми, котрі будуть відповідати цим стандартам через цензурні втручання, як, наприклад, в разі «Дедпула 2», можуть отримати шанс.

     В останньому кварталі 2018 року щоби досягти поставленої урядом мети досягти $ 8,83 млрд. касових зборів виник сплеск імпорту з Голлівуду до 40 стрічок, що перевищило офіційну квоту з 34 іноземних фільмів на рік.

     Китайські кіно-очільники націлені на подальше збільшення доходів касових зборів на 10% в 2019 році. Їм може знадобитися вся допомога, яку вони можуть отримати від імпортованих фільмів, особливо з Голлівуду. У січні цього року китайські збори «Бамблби» (Bumblebee) перевершили північноамериканські ($ 134 млн.). Пізніше, в Китаї успішні прокати мали «Аліта: Бойовий ангел», вже згадана «Зелена книга», «Як приручити дракона 3» і «Капітан Марвел».

      Зазвичай іноземні стрічки не отримують підтверджених дат прокату в Китаї раніше шести тижнів. Але, що цікаво, одна з мереж кінотеатрів оголосила список майбутніх релізів ще до початку літа. Він включає в себе «Одного разу в Голлівуді» (Once Upon a Time in Hollywood), «Поклик природи" (Call of the Wild), і це окрім очікуваних блокбастерів, таких як «Месники: Фінал" (Avengers: Endgame) і «Годзилла 2: Король монстрів» (Godzilla: King of Monsters).
Avengers EndgameGodzilla_King of Monsters

Переклад та художня редакція тексту Анжеліки Долженко

Все новости


Новости
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
ЗЛИВИ ТА АНОМАЛЬНІ МОРОЗИ НИЩИЛИ КАСОВІ ЗБОРИ
TheSuperBowlweekend виявився самим провальним за останні 19 років.
КРОК ДО БІЗНЕСУ
SHOE DESIGN EVENT для учасників «Leather and Shoes».
Анонсы мероприятий
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .
07.02.2019
КРУТИ 1918
Історичний екшн за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року/.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов