найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
Novellina_Bianco

Новости

Все новости

10.04.2019

ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ

Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?

Сергій Рахлін                                                                                               10.04.2019     Лос-Анджелес

     2018 рік став рекордним з отримання касових зборів в Північній Америці. Після досить тривалого штилю кінотеатри Америки продемонстрували стабільне зростання, продали понад 1,3 млд. квитків підкоривши рекордну висоту - $ 11,85 млд.

     Західна Європа, колишній надійний постачальник зборів для Голливуду втратила лідерські позиції. У п'ятьох найбільших ринках кинопрокату Європи: Великобританії, Франції, Німеччини, Іспанії і Італії бокс-офіс коливався від поганого до катастрофічного. У Німеччині касові сбори в кінотеатрах скоротилися на 16 відсотків до $ 965 млн. Вперше за багато років цей ринок не зміг досягнути $ 1 млрд.

     В Німеччині багато кинотеатрів безнадійно застаріли, навіть її мультиплекси були побудовані ще в 90-х роках.

     Для контрасту, Великобританія профінансувала модернізацію кінотеатрів до класу «бутик»  та проводить гнучку політичну цін на квитки. «Британці вдалися до реального ризику та інвестували в свої кіно театри, а в Німеччині середньостатистичний кіно-театральний вестибюль не фарбували з часів падіння Берлінської стіни.

     Навіщо сплачувати 12 євро, щоби запросити свою дівчину в таке місце?» - зауважив в інтерв'ю один з німецьких кінопрокатників.

     В Італії минулий рік став найгіршим за останні 10 років з падінням каси на 5% до $633 млн. адже всього вісімь років тому цей ринок приносив майже на $200 млн. більше.

     Франція та Іспанія спробували зберегти хорошу міну при поганій грі, спад склав 3 та 2 % відповідно. Ну, а вище згадана  Британія з усіма її іноваціями може вважати досягненням скорочення її бокс-офісу у 2018 році всього на 0,1 % і все ж таки подолала мільярд сягнувши $1,63 млд. та показником найбільшої кількості квитків проданих в країні з 1970 року.

     Яка причина спаду відвідування глядачами кінотеатрів у 2018 році?  Літня спека, чи конкуруючий з кінопрокатом Чемпіонат світу?

     А може у всьому винний новий «цап-відбувайло»  - «Netflix», що досяг успіху в Західній Європі довівши прибутки за послугу «відео на вимогу» до $69 млн.

    Доходи від підписникового стрімінгу (потокове ТВ) в розмірі $ 5,7 млрд. вперше в регіонах обігнали виручку від продажу DVD та разових покупок переглядів на кабельному ТВ. «Європейський бокс-офіс, ймовірно, продовжить падати в найближчим часом, хоча й дуже повільно,», - прогнозує аналітик Futuresource Дэвид Сайдботтом.

    Прокатники низки країн Європи звинувачують стрімінгового гіганта «Netflix» в тому, що він підриває ідею відвідування кінотеатрів, запустивши стрімінг лише на тиждень раніше кінотеатрів Європи оскароносного "Рома" Альфонсо Куарона. Разом з тим на думку Антона Парлоу, доцента германського університету в Ростоці (Rostock), який разом з колегою  Сабриною Вагнер минулої осені оприлюднив дослідження "Еффект Netflix на європейський прокат з 2000 по 2016 рік". Дослідники виявили, що Netflix з тих пір як вийшов на європейські ринки, позитивно вплинув на продажі квитків у кіно, тому що люди, котрі підписалися на «Netflix», з більшою ймовірністю відвідують кінотеатри».

     Проте, додає Парлоу: "Починаючи з 2016 року ми спостерігаємо негативну кореляцію між підписниками на «Netflix» і театральними відвідуваннями".

    Однак, гадаю, справа не обов'язково в цьому. Тот же самий «Netflix» та інші стрімери також активні на потоковому ринку що стрімко розвивається в США, і це не шкодить кінопрокату.

     Не виключено, що проблеми касових сборів в деяких країнах Європи можуть бути просто результатом необлаштованності кінотеатрів. Італія до сьогодні працює по старому, коли вважаючи, що в кінотеатрах немає кондиціонування повітря, тут уникають випусків фільмів влітку. Не дай Боже опинитися в такому кінотеатрі влітку. Можу підтвердити на на власному досвіді, хоча й давньому.

 

Переклад та художня редакція тексту Анжеліки Долженко

Все новости


Новости
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
ЗЛИВИ ТА АНОМАЛЬНІ МОРОЗИ НИЩИЛИ КАСОВІ ЗБОРИ
TheSuperBowlweekend виявився самим провальним за останні 19 років.
КРОК ДО БІЗНЕСУ
SHOE DESIGN EVENT для учасників «Leather and Shoes».
Анонсы мероприятий
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .
07.02.2019
КРУТИ 1918
Історичний екшн за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року/.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов