найти!
gemini

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
Novellina_Bianco

Новости

Все новости

05.05.2016

Богатирські бої на зйомках «Сторожової застави»

Студія: «Кінороб»
Оригінальна назва: СТОРОЖОВА ЗАСТАВА
Старт в Україні: 22.12.2016
Жанр: фентезі
Режисер: Юрій Ковальов
У ролях: Даниіл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Максим Дрозд, Наталія Сумська, Олександр Комаров

     У першому українському фентезі про супергероїв «Сторожова застава» багато що пов’язано із магією, таємницями та небесними світилами. І навіть день прем’єри фільму – 22 грудня - було обрано не просто так, а на зимове сонцестояння, коли, за давніми повір’ями, світ бере верх над темрявою, а молоде сонце починає відвойовувати день у ночі...

   Щойно світло взяло верх над темрявою, розпочалися і зйомки наступної сцени фентезі «Сторожова застава» - засідки половців. Цього разу знімальна група облаштувалася у яру на Лисій горі, яку вважають наймістичнішим місцем Києва. Якби ви запитали у гугл про Лису гору, то прочитали приблизно наступне: За легендами, саме тут зробили підземні ходи волхви язичників, які ховалися від князя Володимира, котрий намагався прищепити всім своїм підданим християнську віру. Воїни правителя переслідували тих, хто поганить «землю требами своїми» і співає «пред дубом молебни», і тому подібне. Кажуть, що в цих ходах і досі тиняються привиди, які охороняють скарби й таємниці різних епох – і десятого століття, і дванадцятого, і дев’ятнадцятого…

     Щоправда, до творців «Сторожової застави» духи Лисої гори, якщо вони справді існують, поставилися досить приязно. По-перше, пустили сонячні промені на свої схили, а по-друге, не ставили жодних перепон під час репетицій і зйомок батальних сцен, а їх, за словами кіношників, знімати найважче. Натомість проблеми виникли зовсім з іншого боку – брязкіт мечів, списів і кольчуг перекривав шум літаків. Кожного разу щойно у повітрі з’являвся пасажирський лайнер, режисеру доводилося зупиняти зйомки. «Їхні мотори я краще чую, ніж те, що говорять актори в кадрі», – нервував режисер Юрій Ковальов.

        Попри це робота йшла за графіком: постановники носили сухе листя в мішках і розсипали його на полі битви, інші брали лопати і облаштовували на висоті п’яти метрів на схилі терасу для оператора Юрія Короля, у цей час гримери підправляли грим у богатирів Іллі й Добрині, яких грають відповідно Олег Волощенко і Олександр Комаров.

      Останніх нещадно муштрував і каскадер-постановник Павло Авілов. Він не один десяток разів «ганяв» акторів, щоб богатирі й половці билися із потрібною швидкістю і, що найголовніше, робили достовірні рухи. А ще треба було зброю підносити – лук зі стрілами, меч, булаву, щит… Тобто цілий арсенал, яким можна озброїти солідний загін. І це не враховуючи бойової амуніції – лише обладунки Іллі важать аж цілих 30 кілограмів! Правда, ще перед зйомками костюмери обіцяли підготували полегшений варіант – спеціально для сцен бою, проте перевірити це не вдалося, акторів запросили в кадр.

     «Я не знаю, скільки кілограмів втратив під час зйомок бою, – ділиться враженнями Олег Волощенко. – Але таке моє правило: відпрацьовувати на всі сто. Якщо у тебе після репетиції або зйомок суха спина, то значить – ти десь щось не доробив». 

       Наскільки переконливою була битва, вирішував звичайно режисер, звіряючи динаміку бою в кадрі із записом репетиції у спортивній залі. Тим часом, половці, а їх налічувалося з добрий десяток, набиралися сил, лежачи на матах: хтось спав, хтось дивився замислено в небо, хтось дивився в екран телефону – досить цікаве контрастне поєднання костюму із ХІІ віку та гаджету ХХІ століття.

         Врешті-решт природньо вийшло і у тих, хто став переможцем, і у тих, хто залишився лежати на полі брані. А як ця сцена виглядатиме на широкому екрані, побачимо вже 22 грудня, у день зимового сонцестояння.

Все новости


Новости
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов