найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
Novellina_Bianco

Новости

Все новости

05.05.2016

Богатирські бої на зйомках «Сторожової застави»

Студія: «Кінороб»
Оригінальна назва: СТОРОЖОВА ЗАСТАВА
Старт в Україні: 22.12.2016
Жанр: фентезі
Режисер: Юрій Ковальов
У ролях: Даниіл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Максим Дрозд, Наталія Сумська, Олександр Комаров

     У першому українському фентезі про супергероїв «Сторожова застава» багато що пов’язано із магією, таємницями та небесними світилами. І навіть день прем’єри фільму – 22 грудня - було обрано не просто так, а на зимове сонцестояння, коли, за давніми повір’ями, світ бере верх над темрявою, а молоде сонце починає відвойовувати день у ночі...

   Щойно світло взяло верх над темрявою, розпочалися і зйомки наступної сцени фентезі «Сторожова застава» - засідки половців. Цього разу знімальна група облаштувалася у яру на Лисій горі, яку вважають наймістичнішим місцем Києва. Якби ви запитали у гугл про Лису гору, то прочитали приблизно наступне: За легендами, саме тут зробили підземні ходи волхви язичників, які ховалися від князя Володимира, котрий намагався прищепити всім своїм підданим християнську віру. Воїни правителя переслідували тих, хто поганить «землю требами своїми» і співає «пред дубом молебни», і тому подібне. Кажуть, що в цих ходах і досі тиняються привиди, які охороняють скарби й таємниці різних епох – і десятого століття, і дванадцятого, і дев’ятнадцятого…

     Щоправда, до творців «Сторожової застави» духи Лисої гори, якщо вони справді існують, поставилися досить приязно. По-перше, пустили сонячні промені на свої схили, а по-друге, не ставили жодних перепон під час репетицій і зйомок батальних сцен, а їх, за словами кіношників, знімати найважче. Натомість проблеми виникли зовсім з іншого боку – брязкіт мечів, списів і кольчуг перекривав шум літаків. Кожного разу щойно у повітрі з’являвся пасажирський лайнер, режисеру доводилося зупиняти зйомки. «Їхні мотори я краще чую, ніж те, що говорять актори в кадрі», – нервував режисер Юрій Ковальов.

        Попри це робота йшла за графіком: постановники носили сухе листя в мішках і розсипали його на полі битви, інші брали лопати і облаштовували на висоті п’яти метрів на схилі терасу для оператора Юрія Короля, у цей час гримери підправляли грим у богатирів Іллі й Добрині, яких грають відповідно Олег Волощенко і Олександр Комаров.

      Останніх нещадно муштрував і каскадер-постановник Павло Авілов. Він не один десяток разів «ганяв» акторів, щоб богатирі й половці билися із потрібною швидкістю і, що найголовніше, робили достовірні рухи. А ще треба було зброю підносити – лук зі стрілами, меч, булаву, щит… Тобто цілий арсенал, яким можна озброїти солідний загін. І це не враховуючи бойової амуніції – лише обладунки Іллі важать аж цілих 30 кілограмів! Правда, ще перед зйомками костюмери обіцяли підготували полегшений варіант – спеціально для сцен бою, проте перевірити це не вдалося, акторів запросили в кадр.

     «Я не знаю, скільки кілограмів втратив під час зйомок бою, – ділиться враженнями Олег Волощенко. – Але таке моє правило: відпрацьовувати на всі сто. Якщо у тебе після репетиції або зйомок суха спина, то значить – ти десь щось не доробив». 

       Наскільки переконливою була битва, вирішував звичайно режисер, звіряючи динаміку бою в кадрі із записом репетиції у спортивній залі. Тим часом, половці, а їх налічувалося з добрий десяток, набиралися сил, лежачи на матах: хтось спав, хтось дивився замислено в небо, хтось дивився в екран телефону – досить цікаве контрастне поєднання костюму із ХІІ віку та гаджету ХХІ століття.

         Врешті-решт природньо вийшло і у тих, хто став переможцем, і у тих, хто залишився лежати на полі брані. А як ця сцена виглядатиме на широкому екрані, побачимо вже 22 грудня, у день зимового сонцестояння.

Все новости


Новости
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
ЗЛИВИ ТА АНОМАЛЬНІ МОРОЗИ НИЩИЛИ КАСОВІ ЗБОРИ
TheSuperBowlweekend виявився самим провальним за останні 19 років.
КРОК ДО БІЗНЕСУ
SHOE DESIGN EVENT для учасників «Leather and Shoes».
Анонсы мероприятий
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .
07.02.2019
КРУТИ 1918
Історичний екшн за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року/.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов