найти!
gemini

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Новости

Все новости

19.09.2017

B2B Doc CoProduction Meetings

ЧОТИРИ ПРОЕКТИ УКРАЇНСЬКИХ ПОВНОМЕТРАЖНИХ ДОКУМЕНТАЛЬНИХ СТРІЧОК ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ПІТЧИНГУ B2B DOC

       Проекти кількох нових українських повнометражних картин були успішно представлені в рамках B2B Doc CoProduction Meetings, 18 вересня на KYIV MEDIA WEEK 2017.

 

 

       Міжнародне журі у складі Терези Свадощової (представника документального кіно Ji.hlava International Documentary Film Festival, Чехія), Крістини Балабан (координатор міжнародної програми Ex Oriente Film, Чехія), Ауреліан Ніки (продюсер компанії Kinetoscop, арт-директор міжнародного фестивалю документальних фільмів Buzz CEE, Румунія), Карла Понтус Йуртена (Svenska Filmstudion, Швеція), Йохана Сета (Indio, Швеція), Александара Говендаріци (представник сейлз-компанії Syndicado, Канада), Анни Ференс (TVP1, Польща) та Кенана Алієва (Current Times TV , Чехія) відзначили фестивальний потенціал проектів «Тато мамин брат» (My father is my mother`s brother) режисера Вадима Ількова і продюсера Дар'ї Бассель (про київського художника і музиканта Анатолія, що виховує маленьку дочку своєї сестри яка має психічні особливості), Underwater режисера Оксани Казьмін і продюсера Юлії Сердюкової, про київську художницю Анти Гонне, «Біс» режисера Єгора Трояновського і продюсера Ольги Безхмельніциної про батька, який шукає свого сина, який пішов воювати на Схід України і Roses режисера Ірени Стеценко, продюсера Дениса Воронцова про український фрік-кабаре Dakh Daughters.

  

       Зокрема, Анна Ференс проявила зацікавленість в проекті Ірени Стеценко і зазначила його потенціал в телевізійній дистрибуції. В цьому її підтримав і представник компанії Indio Йоган Сет. Творцям інших картин професійне журі порадило шукати дистриб'юторів вже після фестивального прокату.

       Крім українських фільмів, в заході брали участь білоруський проект Mein Deutschland режисера Олександр Свіщенкова про літньому російськомовному німця, грузинська робота про молоду сталіністке режисера і продюсера Кетеван Нозадзе Stalin Today, робота Satanic Girls: Women on the Move продюсера Ганни Херзі Тидлитатовой про возз'єднання чеської жіночої музичної групи після смерті однієї з учасниць, а також два вірменських проекти - Mel продюсера Аревик Аванесян і Deminers режисера Сільви Хнканосян (про жіночу групу волонтерів, яка займається пошуком активних мін після війни в Югославії).

       Особливу увагу привернув проект Mel, шведські колеги одразу запропонували свою участь в якості копродюсерів.

      B2B Doc (Baltic to Black Sea Documentary Network) - це міжнародна платформа, ініційована шведськими кінематографістами, з розвитку співробітництва між документалістами Швеції, Фінляндії, Естонії, Латвії, Литви, Білорусі, України, Молдови, Грузії та Вірменії. B2B Doc створює мережу контактів між кінематографістами з метою розвитку і реалізації спільних проектів з великим міжнародним потенціалом. Шляхом проведення семінарів, майстерень та тренінгів по пітчинг для учасників платформи B2B Doc надає підтримку в розвитку відібраних проектів, забезпечуючи їм можливість брати участь в конкуренції за фінансування на європейському ринку кіновиробництва. Крім того, B2B Doc надає фінансову підтримку проектам на ранній стадії розвитку і надає гранти на поїздки для участі в пітчингах, фестивалях і форумах по спільному виробництву.

 

 

Все новости


Новости
ЗЛИВИ ТА АНОМАЛЬНІ МОРОЗИ НИЩИЛИ КАСОВІ ЗБОРИ
TheSuperBowlweekend виявився самим провальним за останні 19 років.
КРОК ДО БІЗНЕСУ
SHOE DESIGN EVENT для учасників «Leather and Shoes».
«ЗОЛОТИЙ ГЛОБУС» 2019: ПОГЛЯД ЗСЕРЕДИНИ
Україна не представила жодного фільму.
ІНВАЛІД ПЕРЕМІГ СУПЕРГЕРОЯ
Паралізований мільярдер
переміг м'язистого супергероя Джейсона Момоа.
Комікси та музика
Як відомо, тепер Голлівуд все більше і більше заробляє за морями.
Анонсы мероприятий
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .
07.02.2019
КРУТИ 1918
Історичний екшн за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року/.
31.01.2019
«Вечори французького кіно»
14-й фестиваль французького кіно в Україні.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов