найти!
vitamodels

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
intuicia

Новости

Все новости

04.11.2016

Любите головоломки? Змагайтесь онлайн та беріть участь у Світовому Турнірі з Інтелектуальних Ігор!

Натхненний MIT Game Jam, у Будапешті пройде СвітовийТурнір з Інтелектуальних Ігор

У березні 2017 року угорська столиця прийматиме Світовий Фінал Mission Unlock Enoch – турнір з інтелектуальних ігор, який поєднує в собі онлайн-головоломки, реальні офлайн-турніри в різних містах та країнах, а також платформу Red Bull Mind Gamers з творчими та інтелектуальними онлайн-іграми, що випробовують розум учасників.

Популярні останні часом квест-кімнати – це ігри-пригоди, в яких гравці замкнені у кімнаті і, використовуючи лише наявні елементи, повинні вирішити низку загадок, щоб вибратися з неї. 

Mission Unlock Enoch розвиває цю концепцію в щось більш глобальне – світове змагання, яке поєднує в собі конкуренцію та вміння спільно вирішувати завдання.

Створена Playful Solutions, натхненна фільмом «Mind Gamers» та Escape Room Game Jam, який проводиться в Game Lab Массачусетського технологічного інституту, 

MissionUnlockEnochтрансформується відг лобальної одиночної онлайн-гри, через командні реальні кваліфікації у містах до Cвітового Escape Room Турніру.

На redbullmindgamers.com/mission гравці мають довести свої інтелектуальні здібності в одиночній онлайн-грі, пройти кваліфікацію та потрапити в один з більш ніж 50 реальних турнірів, що проводяться по всьому світу.

Українські відбіркові турніри відбуватимуться протяго млистопада-грудня 2016 року у Києві (19 листопада), Харкові (26 листопада), Одесі (10 грудня) та Львові (17 грудня).

Онлайн-кваліфікація Києва та Харкова вже відкрита! Заходь та змагайся! Якщо поручз твоїм містом немає локального відбіркового турніру,тренуйся онлайн і намагайся забезпечити собі місце у cвітовому рейтингу. Четверо найкращих гравців світу з найвищими рейтингами в онлайн-змаганні - отримають "Wild card" (прямее запрошення) на Світовий Фінал Mission Unlock Enoch.

Команди, що покажуть найкращий результат у своїх країнах, та четверо mindgamer-ів, запрошених за допомогою Wild Card,змагатимуться у Світовому Фіналі турніру з інтелектуальних ігор – унікальному квесті з доповненою реальністю – в Будапешті у 2017 році. Фінальну квест-кімнату Escape Room створюватиме Скотт Ніколсон – доцент зі Школи інформаційних досліджень Сіракузького університету та директор ігрової лабораторії Because Play Matters. Переможці світового фіналу Red Bull Mind Gamers отримають триденну подорож до Бостону 

та можливість розробити головоломку в Ігровій лабораторії Массачусетського технологічного інституту. Хто стане найкращим у світі Mind Gamer'ом?

 

Як потрапити на Світовий Фінал Mission Unlock Enoch?

1. Заходь на redbullmindgamers.com/mission (для зручності внизу сторінки можна обрати українську мову)

2. Обирай місто, де ти з командою зможеш взяти участь у реальному турнірі (Київ, Харків, Львів, Одеса)

3. Змагайся в онлайн-кваліфікації та старайся пройти завдання з якнайшвидшим результатом. Твоя мета – потрапити у 16 найшвидших Mind Gamer’ів твого міста.

4. Потрапив у 16 найшвидших міста? Збирай команду з чотирьохгравців (ти і до 3 додаткових гравців) та змагайтесь у реальному відбірковому турнірі міста. Завдання: розгадати низку головоломок та відкрити таємничий цифровий куб.

5. Станьте найкращою командою України та змагайтесь з командами з інших країн у фіналі Mind Gaming: Escape Room – турнірі із доповненою реальністю, який відбудеться в Будапешті у березні 2017 року.

Костянтин Мітгутч, засновник PlayfulSolutions:

Чому було створено RedBullMindGamers?

Наша мета з Red Bull Mind Gamers - перевести розумові задачі-виклики на новий конкурентний та глобальний рівень. Ми пропонуємо унікальні інтелектуальні ігри, щорозвивають різні навички, і в які можна грати як вдома, так і у форматі всесвітнього турніру.

Чому таке міжнародне змагання як Red Bull Mind GamersMission: UnlockEnoch” є важливим для тих, хто хотів би кинути виклик своїм інтелектуальним здібностям?

Нам всім цікаво перевіряти свій інтелектуальний рівень, однак більшість головоломок – це ігри, які граються самостійно. В "Mission: Unlock Enoch" гравці можуть створити команду, об'єднати свої розумові вміння і порівняти свої результати на національному та міжнародному рівнях. Ми хочемо забезпечити конкурентний простір для найкращих розумників.

Як інтелектуальні ігри та квести проходять у різних країнах та культурах?

Популярна останнім часом тенденція квест-кімнат залучила до вирішення пазлів та розв’язування задачок широку аудиторію. Вирішення задач у квест-кімнатах - це весело, однак в різних культурах гравці залучаються в процесс по-різному. Наприклад, в Азії багато квест-кімнат є майже не розв’язуваними, в той час як в Європі гравці люблять отримати 3-5 підказок, а в США такі квести часто зосереджуються на розважальному аспекті. Але у всіх культурах є очевидним інтерес до коллективного вирішення задач.

 

Все новости


Новости
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
ЗЛИВИ ТА АНОМАЛЬНІ МОРОЗИ НИЩИЛИ КАСОВІ ЗБОРИ
TheSuperBowlweekend виявився самим провальним за останні 19 років.
КРОК ДО БІЗНЕСУ
SHOE DESIGN EVENT для учасників «Leather and Shoes».
Анонсы мероприятий
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .
07.02.2019
КРУТИ 1918
Історичний екшн за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року/.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов