найти!
vitamodels

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Новости

Все новости

04.11.2016

Любите головоломки? Змагайтесь онлайн та беріть участь у Світовому Турнірі з Інтелектуальних Ігор!

Натхненний MIT Game Jam, у Будапешті пройде СвітовийТурнір з Інтелектуальних Ігор

У березні 2017 року угорська столиця прийматиме Світовий Фінал Mission Unlock Enoch – турнір з інтелектуальних ігор, який поєднує в собі онлайн-головоломки, реальні офлайн-турніри в різних містах та країнах, а також платформу Red Bull Mind Gamers з творчими та інтелектуальними онлайн-іграми, що випробовують розум учасників.

Популярні останні часом квест-кімнати – це ігри-пригоди, в яких гравці замкнені у кімнаті і, використовуючи лише наявні елементи, повинні вирішити низку загадок, щоб вибратися з неї. 

Mission Unlock Enoch розвиває цю концепцію в щось більш глобальне – світове змагання, яке поєднує в собі конкуренцію та вміння спільно вирішувати завдання.

Створена Playful Solutions, натхненна фільмом «Mind Gamers» та Escape Room Game Jam, який проводиться в Game Lab Массачусетського технологічного інституту, 

MissionUnlockEnochтрансформується відг лобальної одиночної онлайн-гри, через командні реальні кваліфікації у містах до Cвітового Escape Room Турніру.

На redbullmindgamers.com/mission гравці мають довести свої інтелектуальні здібності в одиночній онлайн-грі, пройти кваліфікацію та потрапити в один з більш ніж 50 реальних турнірів, що проводяться по всьому світу.

Українські відбіркові турніри відбуватимуться протяго млистопада-грудня 2016 року у Києві (19 листопада), Харкові (26 листопада), Одесі (10 грудня) та Львові (17 грудня).

Онлайн-кваліфікація Києва та Харкова вже відкрита! Заходь та змагайся! Якщо поручз твоїм містом немає локального відбіркового турніру,тренуйся онлайн і намагайся забезпечити собі місце у cвітовому рейтингу. Четверо найкращих гравців світу з найвищими рейтингами в онлайн-змаганні - отримають "Wild card" (прямее запрошення) на Світовий Фінал Mission Unlock Enoch.

Команди, що покажуть найкращий результат у своїх країнах, та четверо mindgamer-ів, запрошених за допомогою Wild Card,змагатимуться у Світовому Фіналі турніру з інтелектуальних ігор – унікальному квесті з доповненою реальністю – в Будапешті у 2017 році. Фінальну квест-кімнату Escape Room створюватиме Скотт Ніколсон – доцент зі Школи інформаційних досліджень Сіракузького університету та директор ігрової лабораторії Because Play Matters. Переможці світового фіналу Red Bull Mind Gamers отримають триденну подорож до Бостону 

та можливість розробити головоломку в Ігровій лабораторії Массачусетського технологічного інституту. Хто стане найкращим у світі Mind Gamer'ом?

 

Як потрапити на Світовий Фінал Mission Unlock Enoch?

1. Заходь на redbullmindgamers.com/mission (для зручності внизу сторінки можна обрати українську мову)

2. Обирай місто, де ти з командою зможеш взяти участь у реальному турнірі (Київ, Харків, Львів, Одеса)

3. Змагайся в онлайн-кваліфікації та старайся пройти завдання з якнайшвидшим результатом. Твоя мета – потрапити у 16 найшвидших Mind Gamer’ів твого міста.

4. Потрапив у 16 найшвидших міста? Збирай команду з чотирьохгравців (ти і до 3 додаткових гравців) та змагайтесь у реальному відбірковому турнірі міста. Завдання: розгадати низку головоломок та відкрити таємничий цифровий куб.

5. Станьте найкращою командою України та змагайтесь з командами з інших країн у фіналі Mind Gaming: Escape Room – турнірі із доповненою реальністю, який відбудеться в Будапешті у березні 2017 року.

Костянтин Мітгутч, засновник PlayfulSolutions:

Чому було створено RedBullMindGamers?

Наша мета з Red Bull Mind Gamers - перевести розумові задачі-виклики на новий конкурентний та глобальний рівень. Ми пропонуємо унікальні інтелектуальні ігри, щорозвивають різні навички, і в які можна грати як вдома, так і у форматі всесвітнього турніру.

Чому таке міжнародне змагання як Red Bull Mind GamersMission: UnlockEnoch” є важливим для тих, хто хотів би кинути виклик своїм інтелектуальним здібностям?

Нам всім цікаво перевіряти свій інтелектуальний рівень, однак більшість головоломок – це ігри, які граються самостійно. В "Mission: Unlock Enoch" гравці можуть створити команду, об'єднати свої розумові вміння і порівняти свої результати на національному та міжнародному рівнях. Ми хочемо забезпечити конкурентний простір для найкращих розумників.

Як інтелектуальні ігри та квести проходять у різних країнах та культурах?

Популярна останнім часом тенденція квест-кімнат залучила до вирішення пазлів та розв’язування задачок широку аудиторію. Вирішення задач у квест-кімнатах - це весело, однак в різних культурах гравці залучаються в процесс по-різному. Наприклад, в Азії багато квест-кімнат є майже не розв’язуваними, в той час як в Європі гравці люблять отримати 3-5 підказок, а в США такі квести часто зосереджуються на розважальному аспекті. Але у всіх культурах є очевидним інтерес до коллективного вирішення задач.

 

Все новости


Новости
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов