найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Анонсы мероприятий

Все анонсы
15.07.2016

РЕТРОСПЕКТИВА КРІСТІАНА ПЕТЦОЛЬДА НА 7-ОМУ ОДЕСЬКОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ


Крістіан Петцольд. Почесний гість проведе майстер-клас в рамках Літньої кіношколи.

     Свою ретроспективу на 7-му Одеському міжнародному кінофестивалі особисто представить один з найяскравіших представників «берлінської школи» і лідер нового німецького кіно - Крістіан Петцольд. Почесний гість також проведе майстер-клас в рамках Літньої кіношколи.

    Улюбленець Берлінале, володар нагороди Deutscher Filmpreis, Крістіан Петцольд, закінчив Німецьку академію кіно і телебачення в Берліні, де його викладачами були такі майстри документалістики як Гартмут Бітомскі і Гарун Фарокі, який пізніше брав участь в написанні сценаріїв до фільму Петцольда. Під впливом вчителів Крістіан Петцольд в своїх роботах прагне представити дійсність без прикрас і фальші, зафіксувати і передати всі деталі в точності. У стилі кінооповіді німецького режисера на ряду з гіперреалізмом органічно співіснують навіяні Гічкоком елементи містицизму і саспенсу. Тому персонажі в його фільмах легко переходять з реального в примарний світ і навпаки.

 

     У ретроспективу Крістіана Петцольда на 7-му Одеському кінофестивалі увійдуть 4 кращих роботи, які режисер представить особисто. У числі фільмів - володар нагороди Берлінського кінофестивалю - Срібного ведмедя за кращу жіночу роль - трилер «Єлла» (2007). У цій роботі Крістіан Петцольд розповідає глядачам історію жінки Єлли, яка намагається почати нове життя в іншому місті, після важкого розлучення та інших складнощів. І коли, здавалося б, все налагоджується - в її житті з'являється привид з минулого - її колишній чоловік Бен. Головну роль в картині виконала німецька актриса Ніна Госс, яка вважається «улюбленицею» Петцольда і після «Єлли» неодноразово знімалася в його картинах.

 

     В основі другого фільму ретроспективи - «Єрихов» (2008) лежить класичний сюжет любовного трикутника між Томасом, з ганьбою звільненим військовослужбовцем, власником закусочних на колесах Алі і його красивою дружиною Лаурою. Петцольд не балує глядача сентиментальними сценами, а підтримує «холодність», напруженість і недомовленість до останнього кадру. Декораціями фільму служить вмираюче містечко Єрихов - глухомань на північному сході Німеччини. На 65-ом Венеціанському кінофестивалі картина боролася за Золотого лева в основному конкурсі.

 

     Ще один фільм, який буде представлений в ретроспективі, «Барбара» (2012) принес Петцольду його першого Срібного ведмедя за кращу режисуру на 62-му Берлінале. Картина являє собою ще одне оповідання про втечу в пошуках свого дому, в центрі якого красива дівчина, яка намагається виїхати з НДР. За це її висилають у провінцію, де вона під наглядом спецслужб працює в госпіталі. Поки її наречений з Заходу готує втечу, вона закохується в свого колегу доктора. У 2012 картина була висунута на премію «Оскар» за кращий іноземний фільм від Німеччини.

 

     В одному зі своїх останніх фільмів - «Фенікс» (2014 року), який також буде представлений на Одеському кінофестивалі, Петцольд знову переосмислює історію жінки, яка зіткнулася з тоталітарним режимом. Під час війни Неллі вижила в концтаборі, але її обличчя було сильно спотворене. Після пластичної операції вона повертається до чоловіка Йоханес, який не визнає її. Ситуація стає ще більш абсурдною і драматичною, коли Йоханес просить Неллі підіграти йому і зобразити його покійну, як йому здається, дружину для того, щоб отримати її спадщину. Сценарій є адаптацією французької детективної новели «Le Retour des cendres» ( «Повернення з попелу») і останньою роботою Гаруна Фарокі. Фільм отримав Премію міжнародної асоціації кінокритиків (ФІПРЕССІ) на фестивалі в Сан-Себастьян.

 

     Нагадаємо, що 7-ий Одеський кінофестиваль пройде з 15 по 23 липня. Крім ретроспективи Крістіана Петцольда в рамках фестивалю в цьому році буде показана програма «Shakespeare on Film», до якої увійшли п'ять знакових екранізацій Шекспіра і українська ретроспектива «Межі свободи: незалежність по обидва боки екрану».

 

 

Все анонсы


Новости
"ЗОЛОТИЙ ГЛОБУС" КУЛЬТИВУЄ КАСОВІ ЗБОРИ
«Aквамен» з «підмоченою» китайською репутацією
та Сталлоне з одеською душею).
ЛАСКАВО ПРОСИМО У МАГІЧНИЙ СВІТ
«Лускунчик і Чотири королівства» на екранах кінотеатрів.
TIMBERLAND - 45th
Хвиля креативних вечірок
«CELEBRATE THE ICONS» охопила Лондон, Париж та й до Києва докотилася....
Ральф Розбиває Інтернет, а Netflix приховує таємниці прокату
Про НЕ«Рим» як у Фелліні. Королева Англії - «Фаворитка» перегонів та «Спадок Роккі Бальбоа» в «cinema-меню» на День подяки.
ПРЕМІЯ МАЛЕВИЧА–2018
Відбулася урочиста церемонія нагородження .
Анонсы мероприятий
12.12.2018
"ҐРІНЧ"

Знайомтеся – Ґрінч.
30.11.2018
Орфей та Еврідіка Назавжди
19 грудня, в День Св. Миколая
в Національній опері України
.
19.08.2018
"Таємний щоденник Симона Петлюри"
ФІЛЬМ ПРО ФІЛЬМ.
06.06.2018
Коронація слова - 2018
Урочиста Церемонія нагородження
відбудеться 7 червня 2018року у Колонній залі КМДА.
.
16.05.2018
КІНОРЕЙВ
перший фестиваль молодіжного німецького кіно
з 17 по 23 травня
.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов