найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Анонсы мероприятий

Все анонсы
15.07.2016

РЕТРОСПЕКТИВА КРІСТІАНА ПЕТЦОЛЬДА НА 7-ОМУ ОДЕСЬКОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ


Крістіан Петцольд. Почесний гість проведе майстер-клас в рамках Літньої кіношколи.

     Свою ретроспективу на 7-му Одеському міжнародному кінофестивалі особисто представить один з найяскравіших представників «берлінської школи» і лідер нового німецького кіно - Крістіан Петцольд. Почесний гість також проведе майстер-клас в рамках Літньої кіношколи.

    Улюбленець Берлінале, володар нагороди Deutscher Filmpreis, Крістіан Петцольд, закінчив Німецьку академію кіно і телебачення в Берліні, де його викладачами були такі майстри документалістики як Гартмут Бітомскі і Гарун Фарокі, який пізніше брав участь в написанні сценаріїв до фільму Петцольда. Під впливом вчителів Крістіан Петцольд в своїх роботах прагне представити дійсність без прикрас і фальші, зафіксувати і передати всі деталі в точності. У стилі кінооповіді німецького режисера на ряду з гіперреалізмом органічно співіснують навіяні Гічкоком елементи містицизму і саспенсу. Тому персонажі в його фільмах легко переходять з реального в примарний світ і навпаки.

 

     У ретроспективу Крістіана Петцольда на 7-му Одеському кінофестивалі увійдуть 4 кращих роботи, які режисер представить особисто. У числі фільмів - володар нагороди Берлінського кінофестивалю - Срібного ведмедя за кращу жіночу роль - трилер «Єлла» (2007). У цій роботі Крістіан Петцольд розповідає глядачам історію жінки Єлли, яка намагається почати нове життя в іншому місті, після важкого розлучення та інших складнощів. І коли, здавалося б, все налагоджується - в її житті з'являється привид з минулого - її колишній чоловік Бен. Головну роль в картині виконала німецька актриса Ніна Госс, яка вважається «улюбленицею» Петцольда і після «Єлли» неодноразово знімалася в його картинах.

 

     В основі другого фільму ретроспективи - «Єрихов» (2008) лежить класичний сюжет любовного трикутника між Томасом, з ганьбою звільненим військовослужбовцем, власником закусочних на колесах Алі і його красивою дружиною Лаурою. Петцольд не балує глядача сентиментальними сценами, а підтримує «холодність», напруженість і недомовленість до останнього кадру. Декораціями фільму служить вмираюче містечко Єрихов - глухомань на північному сході Німеччини. На 65-ом Венеціанському кінофестивалі картина боролася за Золотого лева в основному конкурсі.

 

     Ще один фільм, який буде представлений в ретроспективі, «Барбара» (2012) принес Петцольду його першого Срібного ведмедя за кращу режисуру на 62-му Берлінале. Картина являє собою ще одне оповідання про втечу в пошуках свого дому, в центрі якого красива дівчина, яка намагається виїхати з НДР. За це її висилають у провінцію, де вона під наглядом спецслужб працює в госпіталі. Поки її наречений з Заходу готує втечу, вона закохується в свого колегу доктора. У 2012 картина була висунута на премію «Оскар» за кращий іноземний фільм від Німеччини.

 

     В одному зі своїх останніх фільмів - «Фенікс» (2014 року), який також буде представлений на Одеському кінофестивалі, Петцольд знову переосмислює історію жінки, яка зіткнулася з тоталітарним режимом. Під час війни Неллі вижила в концтаборі, але її обличчя було сильно спотворене. Після пластичної операції вона повертається до чоловіка Йоханес, який не визнає її. Ситуація стає ще більш абсурдною і драматичною, коли Йоханес просить Неллі підіграти йому і зобразити його покійну, як йому здається, дружину для того, щоб отримати її спадщину. Сценарій є адаптацією французької детективної новели «Le Retour des cendres» ( «Повернення з попелу») і останньою роботою Гаруна Фарокі. Фільм отримав Премію міжнародної асоціації кінокритиків (ФІПРЕССІ) на фестивалі в Сан-Себастьян.

 

     Нагадаємо, що 7-ий Одеський кінофестиваль пройде з 15 по 23 липня. Крім ретроспективи Крістіана Петцольда в рамках фестивалю в цьому році буде показана програма «Shakespeare on Film», до якої увійшли п'ять знакових екранізацій Шекспіра і українська ретроспектива «Межі свободи: незалежність по обидва боки екрану».

 

 

Все анонсы


Новости
Офіцер зі Стрийського парку. Заключна пригода київського адвоката у Львові
У видавництві «Фоліо» вийшла остання книга Андрія Кокотюхи із серії «Ретророман».
FFF - 2017
Нагородження переможців «Fashion Film Festival» - ТРЕТЬОГО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ ПРО МОДУ.
Будинок зі зміями та каштанами відреставрують
Компанія B&H film distribution повідомила про своє рішення виступити меценатом та інвестором проекту реставрації пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення «Будинку зі зміями та каштанами».
Розпочато реєстрацію на турнір LVSdesign 2017 (Junior)
LVSdesign 2017 (Junior) – єдине в Україні змагання Visual-артистів та дизайнерів сценічного світла, що роблять перші кроки на підступах до вершини майстерності.
Культурні перспективи виробничої діяльності
Такі мандри для творчих та просунутих з певним рівнем IQ незалежно від віку, або роду занять..
Анонсы мероприятий
22.11.2017
Voloshyn Gallery представляє персональний проект Анни Миронової "НАДІ МНОЮ"
Відкриття: 22 листопада (середа) о 19:00, Voloshyn Gallery, Київ, вул. Терещенківска, 13, вхід крізь арку, другий двір, код від воріт: 130

Виставка триватиме із 22.11.17 по 17.12.17.
19.11.2017
Форум креативных индустрий представляет: первые спикеры, которые перевернут ваш мир
18-19 ноября
НСК Олимпийский .
19.11.2017
«Дни Креативности в Украине» будут с нами в течение всей осени
15 сентября - 19 ноября
.
11.11.2017
ПРЕМ’ЄРА МЮЗИКЛУ «ХАНУМА» В НАЦІОНАЛЬНІЙ ОПЕРЕТІ УКРАЇНИ
Дата: 10,11 листопада 2017 року
Час: 19:00
Адреса: Національна оперета України
(вул. В. Васильківська 53/3)
.
09.11.2017
ВБИВСТВО У "СХІДНОМУ ЕКСПРЕСІ". Скоро на великих екранах!
Оригінальна назва: MURDER ON THE ORIENT EXPRESS
Жанр: драма, детектив
Хронометраж: 113 хвилин
Режисер: Кеннет Брана
У ролях: Кеннет Брана, Джуді Денч, Пенелопа Крус, Дейзі Рідлі, Джонні Депп, Мішель Пфайффер, Джош Ґад, Уіллем Дефо, Люсі Бойнтон .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов