найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Анонсы мероприятий

Все анонсы
15.07.2016

РЕТРОСПЕКТИВА КРІСТІАНА ПЕТЦОЛЬДА НА 7-ОМУ ОДЕСЬКОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ


Крістіан Петцольд. Почесний гість проведе майстер-клас в рамках Літньої кіношколи.

     Свою ретроспективу на 7-му Одеському міжнародному кінофестивалі особисто представить один з найяскравіших представників «берлінської школи» і лідер нового німецького кіно - Крістіан Петцольд. Почесний гість також проведе майстер-клас в рамках Літньої кіношколи.

    Улюбленець Берлінале, володар нагороди Deutscher Filmpreis, Крістіан Петцольд, закінчив Німецьку академію кіно і телебачення в Берліні, де його викладачами були такі майстри документалістики як Гартмут Бітомскі і Гарун Фарокі, який пізніше брав участь в написанні сценаріїв до фільму Петцольда. Під впливом вчителів Крістіан Петцольд в своїх роботах прагне представити дійсність без прикрас і фальші, зафіксувати і передати всі деталі в точності. У стилі кінооповіді німецького режисера на ряду з гіперреалізмом органічно співіснують навіяні Гічкоком елементи містицизму і саспенсу. Тому персонажі в його фільмах легко переходять з реального в примарний світ і навпаки.

 

     У ретроспективу Крістіана Петцольда на 7-му Одеському кінофестивалі увійдуть 4 кращих роботи, які режисер представить особисто. У числі фільмів - володар нагороди Берлінського кінофестивалю - Срібного ведмедя за кращу жіночу роль - трилер «Єлла» (2007). У цій роботі Крістіан Петцольд розповідає глядачам історію жінки Єлли, яка намагається почати нове життя в іншому місті, після важкого розлучення та інших складнощів. І коли, здавалося б, все налагоджується - в її житті з'являється привид з минулого - її колишній чоловік Бен. Головну роль в картині виконала німецька актриса Ніна Госс, яка вважається «улюбленицею» Петцольда і після «Єлли» неодноразово знімалася в його картинах.

 

     В основі другого фільму ретроспективи - «Єрихов» (2008) лежить класичний сюжет любовного трикутника між Томасом, з ганьбою звільненим військовослужбовцем, власником закусочних на колесах Алі і його красивою дружиною Лаурою. Петцольд не балує глядача сентиментальними сценами, а підтримує «холодність», напруженість і недомовленість до останнього кадру. Декораціями фільму служить вмираюче містечко Єрихов - глухомань на північному сході Німеччини. На 65-ом Венеціанському кінофестивалі картина боролася за Золотого лева в основному конкурсі.

 

     Ще один фільм, який буде представлений в ретроспективі, «Барбара» (2012) принес Петцольду його першого Срібного ведмедя за кращу режисуру на 62-му Берлінале. Картина являє собою ще одне оповідання про втечу в пошуках свого дому, в центрі якого красива дівчина, яка намагається виїхати з НДР. За це її висилають у провінцію, де вона під наглядом спецслужб працює в госпіталі. Поки її наречений з Заходу готує втечу, вона закохується в свого колегу доктора. У 2012 картина була висунута на премію «Оскар» за кращий іноземний фільм від Німеччини.

 

     В одному зі своїх останніх фільмів - «Фенікс» (2014 року), який також буде представлений на Одеському кінофестивалі, Петцольд знову переосмислює історію жінки, яка зіткнулася з тоталітарним режимом. Під час війни Неллі вижила в концтаборі, але її обличчя було сильно спотворене. Після пластичної операції вона повертається до чоловіка Йоханес, який не визнає її. Ситуація стає ще більш абсурдною і драматичною, коли Йоханес просить Неллі підіграти йому і зобразити його покійну, як йому здається, дружину для того, щоб отримати її спадщину. Сценарій є адаптацією французької детективної новели «Le Retour des cendres» ( «Повернення з попелу») і останньою роботою Гаруна Фарокі. Фільм отримав Премію міжнародної асоціації кінокритиків (ФІПРЕССІ) на фестивалі в Сан-Себастьян.

 

     Нагадаємо, що 7-ий Одеський кінофестиваль пройде з 15 по 23 липня. Крім ретроспективи Крістіана Петцольда в рамках фестивалю в цьому році буде показана програма «Shakespeare on Film», до якої увійшли п'ять знакових екранізацій Шекспіра і українська ретроспектива «Межі свободи: незалежність по обидва боки екрану».

 

 

Все анонсы


Новости
«Візуально трикотажне шоу»
Зв’язала брата в натуральну величину і
отримала всесвітнє визнання.
.
Ласкаво запрошуємо в реальність.
Який би одяг ви не обирали
завжди модно
«В кожному виборі залишатися собою»
.
Свобода разом чи залежність ?
Суміш красивої еротики і легкого екшну пропонують глядачам творці «FIFTY SHADES FREED»..
«Крути 1918»
Завершилися зйомки історичного екшну..
DJI Mavic Air в Україні
Київ став другим містом після Нью-Йорка, де презентували DJI Mavic Air..
Анонсы мероприятий
19.02.2018
«Секретне досье»
22 лютого в Україні стартує показ стрічки Стівена Спілберґа..
19.02.2018
«СОТКА»
Вихід в кінопрокат української «ВАЛЮТНОЇ КОМЕДІЇ».
15.02.2018
«Пробудження»
Виставка триватиме з 15 лютого по 1 квітня 2018 р.
11.02.2018
ХАРИЗМА ІРАНУ. Перське мистецтво 12 –19 століть з музейних колекцій України
1.12.2017 – 11.02.2018

Відкриття: четвер, 30 листопада, 16:00
.
09.02.2018
"Щасливі Долоні"
У п'ятницю, 9 лютого, в Національній Опері України за успіхи в творчості, освіті та спорті Дідьє Маруані, Віталій Кличко, Руслана….

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов