info@exclusive-style.kiev.ua
http://www.exclusive-style.kiev.ua


Анонсы мероприятий

Все анонсы
18.12.2018

Порцеляновий «ренесанс України»


20 грудня о 18-00 у

Музеї сучасного мистецтва України відбудеться

відкриття виставки української художньої порцеляни

     Порцеляновий розпис демонструє поєднання традиції і авторського новаторства. Представлені роботи дозволяють нам побачити та відстежити це єднання.

Експозиція зібрала твори талановитих майстрів:

skytsuk

          Доньки та онуки легендарної української художниці Марфи ТимченкоОлени Скицюк та Олени Кулик, що продовжують традиції  всесвітньо відомого петриківського розпису. Цікаво, що разом з традиційними підходами, що були характерними для старшого покоління, у творчості наймолодшої представниці династії, Олени, бачимо використання новітніх технологій,  елементів, що наближені до прийомів комп’ютерної графіки.

            zhernovaskytsuk

     Одеської художниці Олени Жернової та львівського майстра Олександра Опарія представляють спроби переосмислення традиційних підходів розпису порцеляни. На думку Олени Жернової сьогодні важливу роль відіграють «поєднання внутрішнього особистісного імпульсу та глибини культурного рівня митця». Так саме і творчість Олександра Опарія є прикладом сучасного погляду та трансформації традиційних канонів у просторі особистісного художнього бачення. Зберігаючи естетику, притаманну петриківці, він намагається бути сучасним в трактуванні мотивів та символів.

       Георгія Антоненко, що репрезентує власні пошуки у мистецтві порцеляни. У роботах художника бачимо традиційні мотиви, речі, які характерні декору 1950-х., так і твори вільного розпису, абстрактні композиції.

     Євгена Овчарика, що представляє дизайн-напрямок. Починаючи з формоутворення порцелянового виробу, експериментує із оздобленням. Ці пошуки власного творчого почерку, демонструють перспективність лінії мистецького синтезу, як одного з прийомів, що надають виразності у прояві творчої думки.

ovcharek

      Своєрідною родзинкою виставки є порцелянові наперстки.

      Творчій проект Сергія Воронова - це маленьке диво з великою власною історією походження та українських версій їх творчої розробки.

          Виставка триватиме з 20 грудня 2018 р. по 10 лютого2019 р.

Музей працює з 11.00 до 19.00 шодня, окрім понеділка. Вхід вільний

Адреса Музею: 
вул. Кирилівська, 41, м. Київ
е-mail: modern-museum@ukr.net

Все анонсыEXCLUSIVE-STYLE © 2008
Сайт создан в студии abc.net.ua