найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
Novellina_Bianco

Анонсы мероприятий

Все анонсы
14.09.2016

Персональная выставка живописи Владимира Подлевского «Синтез ощущений»


Место проведения: KZ ART ROOM
Адрес: ул. О. Гончара, 22, г. Киев

Время проведения: 09.00 -20.00 (будние), 10.00-21:00 (выходные),

1-14 сентября, 2016 г.

Вход: Бесплатно

1 сентября в 18.30 галерея «KZ ART ROOM» приглашает на открытие персональной выставки живописи Владимира Подлевского «Синтез ощущений», на которой будут представлены живописные работы, написанные в течение последнего полугода после двух арт пленэров по Закарпатью.
 
В исконных возвышенностях Карпат, из самых их трущоб, веками проступают животворные Соны. От песен гуцулов к фильмам Параджанова - чувствуется сила этой стихии. Будто кровью гор всплывают к нам подземные ручьи, чтобы снова придать силу и приобщить к исконного. Автор почувствовал этот извечный дыхание гор, пульсацию ручьев и водоемов, золотистый и величественное падение листвы на зеркальные глаза лесов. Каждая капля включает в себя всю историю этой земли, каждый отблеск повторяет вечность. В произведениях Владимира Подлевского ярко проступают натурфилософские образы, в которых вода играет едва ли не основную роль. Осматривая мифы и взгляды древних народов, можно понять этот акцент и его действительную важность в современном мире. Вода всегда ассоциировалась с самой жизнью. Это один из тех случаев, когда мифологизация действительно становится как стражей, так и восхитительной.
 
Владимир Подлевский родился 11 октября 1960 в городе Житомире Житомирской области. В 1985 году окончил Львовский институт прикладного и декоративного искусства. Член Национального Союза художников Украины. Работает и выставляется в технике станковой живописи и левкаса. Участник всеукраинских, зарубежных, международных выставок и фестивалей. В течение 1990-2015 годов провел более 35 персональных выставок в Украине и США. Его работы хранятся в художественных музеях Киева, Харькова, Донецка, Чернигова, в краеведческих музеях Житомира и Полтавы, в коллекции Украинского института современного искусства и Украинского Национального музея в Чикаго, в Университете наук и искусств Чикаша (Оклахома, США), в частных коллекциях в Украина и за рубежом. Живет и работает в Киеве.
 
Персональна виставка живопису Володимира Подлевського
«Синтез відчуттів»

01 вересня о 18.30 галерея «KZ ART ROOM» запрошує на відкриття персональної виставки живопису Володимира Подлевського «Синтез відчуттів», на якій будуть представлені живописні роботи, написані протягом останнього півроку після двох арт- пленерів по Закарпаттю.

У відвічних височинах Карпат, з самих їх нетрів, віками проступають життєдайні еони. Від пісень гуцулів до фільмів Параджанова – відчувається сила цієї стихії. Ніби кров’ю гір виринають до нас підземні струмки, щоб знову надати сили та прилучити до відвічного. Автор відчув цей одвічний подих гір, пульсацію струмків та водоймищ, золотаве та величне падіння листви на дзеркальні очі лісів. Кожна краплина включає в себе всю історію цієї землі, кожен відблиск повторює вічність. В творах Володимира Подлевського яскраво проступають натурфілософські образи, в яких вода відіграє ледь не основну роль. Оглядаючи міфи та погляди давніх народів, можна зрозуміти цей акцент та його дійсну важливість в сучасному світі. Вода завжди асоціювалася з самим життям. Це один із тих випадків, коли міфологізація дійсно стає як вартою, так і чудовою.

Володимир Подлевський народився 11 жовтня 1960 року в місті Андрушівці на Житомирщині. У 1985 році закінчив Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва. Член Національної Спілки художників України. Працює і виставляється в техніці станкового живопису і левкасу. Учасник всеукраїнських, зарубіжних, міжнародних виставок та фестивалів. Протягом 1990-2015 років провів понад 35 персональних виставок в Україні та США. Його роботи зберігаються в художніх музеях Києва, Харкова, Донецька, Чернігова, у краєзнавчих музеях Житомира і Полтави, в колекції Українського інституту сучасного мистецтва та Українського Національного музею в Чикаго, в Університеті наук і мистецтв Чикаша (Оклахома, США), у приватних колекціях в Україні та за кордоном. Живе і працює в Києві.

Все анонсы


Новости
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов