найти!
gemini

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Анонсы мероприятий

Все анонсы
15.10.2015

Концерти до Свята Покрови і Дня захисника України


До Свята Покрови і Дня захисника України 14 і 15 жовтня о 19:00 у Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбудуться два концерти симфонічного оркестру і хору театру за участю переможців Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»

Свято Покрови – це свято-символ Запорізького козацтва, Української повстанської армії – свято, яке увібрало у себе чимало народних звичаїв. Символічно, що саме до головного християнського свята осені на сцені театру прозвучать у новому сучасному прочитанні твори Володимира Івасюка та пісні УПА. Пісні минулого ізвикористанням найновіших джазових та рокових засобів виразності і стилів музики засяють яскравими барвами у виконанні лауреатів фестивалю «Червона рута-2015», що нещодавно відбувся у Маріуполі, а саме: Юлії Лисичкіної (Харків), Уляни Ольгіної (м. Калинівка Вінницької обл.), Юлії Бусько (Львів), Ізабелли Іващенко (м. Ніжин Чернігівської обл.), Антона Якубовського і Дар’ї Деркач (Запоріжжя), Мар’яни Слюсар (с. Студена Вінницької обл.) та Ганни Ткач (Ізмаїл Одеської обл.).

У програмах концертів вперше прозвучать: 14 жовтня – пісні Володимира Івасюка в сучасній обробці Романа Мельника, а саме: «Я піду в далекі гори», «Незване моє кохання», «Водограй», «Два перстені», «Залишені квіти», «Нестримна течія», «Червона рута» та ін.

15 жовтня – пісні Української повстанської армії в сучасній обробці Романа Мельника:  «Гей, відчиняйте до свободи браму», «Лента за лентою», «Ми йдемо вперед», «На Вкраїні сурми грають», «Побратими» та ін., а також твори самого Романа Мельника «Присвята Бандері» та «Інтродукція Мрії», де спогад про загиблих відгукується болем за втратами, які несе Україна.

«Концертні програми вийшли насиченими, ці пісні надихають, у них все – ліричність та емоційність, глибина і проникливість, життєва мудрість, якась первісна гармонія і спокій, а також смуток, тривога. У цих піснях, ніби вся Україна – емоційна, сильна, вольова. Їхнє звучання вражає, а сила духу передається всім», – говорить художній керівник театру Віталій Калітовський. 

Організатором цих концертів є Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва спільно з дирекцією фестивалю «Червона рута» за сприяння Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Технічну підтримку заходу надає Українсько-британське спільне підприємство «Комора». 

Все анонсы


Новости
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов