найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
Novellina_Bianco

Анонсы мероприятий

Все анонсы
15.10.2015

Концерти до Свята Покрови і Дня захисника України


До Свята Покрови і Дня захисника України 14 і 15 жовтня о 19:00 у Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбудуться два концерти симфонічного оркестру і хору театру за участю переможців Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»

Свято Покрови – це свято-символ Запорізького козацтва, Української повстанської армії – свято, яке увібрало у себе чимало народних звичаїв. Символічно, що саме до головного християнського свята осені на сцені театру прозвучать у новому сучасному прочитанні твори Володимира Івасюка та пісні УПА. Пісні минулого ізвикористанням найновіших джазових та рокових засобів виразності і стилів музики засяють яскравими барвами у виконанні лауреатів фестивалю «Червона рута-2015», що нещодавно відбувся у Маріуполі, а саме: Юлії Лисичкіної (Харків), Уляни Ольгіної (м. Калинівка Вінницької обл.), Юлії Бусько (Львів), Ізабелли Іващенко (м. Ніжин Чернігівської обл.), Антона Якубовського і Дар’ї Деркач (Запоріжжя), Мар’яни Слюсар (с. Студена Вінницької обл.) та Ганни Ткач (Ізмаїл Одеської обл.).

У програмах концертів вперше прозвучать: 14 жовтня – пісні Володимира Івасюка в сучасній обробці Романа Мельника, а саме: «Я піду в далекі гори», «Незване моє кохання», «Водограй», «Два перстені», «Залишені квіти», «Нестримна течія», «Червона рута» та ін.

15 жовтня – пісні Української повстанської армії в сучасній обробці Романа Мельника:  «Гей, відчиняйте до свободи браму», «Лента за лентою», «Ми йдемо вперед», «На Вкраїні сурми грають», «Побратими» та ін., а також твори самого Романа Мельника «Присвята Бандері» та «Інтродукція Мрії», де спогад про загиблих відгукується болем за втратами, які несе Україна.

«Концертні програми вийшли насиченими, ці пісні надихають, у них все – ліричність та емоційність, глибина і проникливість, життєва мудрість, якась первісна гармонія і спокій, а також смуток, тривога. У цих піснях, ніби вся Україна – емоційна, сильна, вольова. Їхнє звучання вражає, а сила духу передається всім», – говорить художній керівник театру Віталій Калітовський. 

Організатором цих концертів є Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва спільно з дирекцією фестивалю «Червона рута» за сприяння Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Технічну підтримку заходу надає Українсько-британське спільне підприємство «Комора». 

Все анонсы


Новости
ЗЛИВИ ТА АНОМАЛЬНІ МОРОЗИ НИЩИЛИ КАСОВІ ЗБОРИ
TheSuperBowlweekend виявився самим провальним за останні 19 років.
КРОК ДО БІЗНЕСУ
SHOE DESIGN EVENT для учасників «Leather and Shoes».
«ЗОЛОТИЙ ГЛОБУС» 2019: ПОГЛЯД ЗСЕРЕДИНИ
Україна не представила жодного фільму.
ІНВАЛІД ПЕРЕМІГ СУПЕРГЕРОЯ
Паралізований мільярдер
переміг м'язистого супергероя Джейсона Момоа.
Комікси та музика
Як відомо, тепер Голлівуд все більше і більше заробляє за морями.
Анонсы мероприятий
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .
07.02.2019
КРУТИ 1918
Історичний екшн за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року/.
31.01.2019
«Вечори французького кіно»
14-й фестиваль французького кіно в Україні.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов