найти!
gemini

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Анонсы мероприятий

Все анонсы
24.05.2016

Комедійний спектакль «ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА»


Київ, 24 травня
МЦКМ «Жовтневий», 19:00

Автори п'єси: Олександр Тарасуль, Євген Хаїт і Віктор Явник.

Режисер: Ігор Славинський.

         Давно не були в Одесі? Одеса таки їде до нас! Поїзд «Одеса-мама». Наступна зупинка - Київ!  Найкумедніша залізнична пригода сезону! Потяг проїхав більшу частину України, відгримів грандіозні прем'єри в кожному з міст, тепер найяскравіша одеська постановка 2015 року, спектакль «Поїзд Одеса-мама» на численні прохання глядачів повертається в столицю!

...Він - закомплексований чоловік за 50 і типовий мамин синок. Вона - розкішна жінка і "щира українка". Вони зіткнулися в купе міжміського поїзда. Чим закінчиться ця поїздка? Зовсім не так, як ви очікуєте!

Погодьтеся, деякі залізничні пригоди запам'ятовуються на все життя. Тим більше, якщо образи героїв втілені до нестями смішними акторами - Олегом Філімоновим, Русланою Писанкою, зіркою «Великої Різниці» Віктором Андрієнко, улюбленцем Одеси Яшею Гоппом.

Якщо ви забули, що таке по-справжньому гарна комедія, вам таки скоро нагадають: спектакль «Поїзд «Одеса - мама» - якраз така постановка, в якій театральні експерименти авторів органічно поєднуються з точною роботою режисера Ігоря Славинського і блискучою акторською грою. Прикрасять яскравий акторський ансамбль справжня перлина проекту, переможниця шоу «Голос України. Діти» на каналі «1 + 1» “маленька Едіт Піаф” 10-річна Аня Ткач і «invited star», улюблена актриса Ельдара Рязанова, народна артистка СРСР - Ольга Волкова. 

Режисер Ігор Славінський:

- Нашим завданням було зробити в цілому смішний, іноді зворушливий, а місцями і трагічний спектакль про загальнолюдські цінності. Продюсери (вони ж автори п'єси) Олександр Тарасуль, Євген Хаїт і Віктор Явник зуміли зібрати зірковий склад, а це нелегко, адже актори живуть в різних містах і у кожного досить щільний графік. Для мене мотивацією стала, перш за все, любов до Одеси. І, звичайно ж, цікавий матеріал.

 

Руслана Писанка:

- Репетирувати спектакль, який тобі не цікавий, все одно, що спати з чоловіком, який тебе не приваблює. Цей «чоловік» мене приваблює. Що буде, якщо в купе не вистачить місця для характерів наших персонажів? Попрошу Олега вийти. Саме про це і буде наш спектакль - як два характери уживаються в замкнутому просторі. 

Олег Філімонов:

- Думаю, ви знайомі з такими персонажами, як мій герой: закомплексований п'ятдесятирічний чоловік, за якого все вирішує мама. З одного боку, може, і добре, що людина не знає проблем, з іншого боку, для нормального чоловіка таке життя аномальне. В кінці історії мій герой виростає, робить рішучі дії, здійснює вчинки гідні справжнього чоловіка - і все це вимагає складної акторської гри. У нього все вперше: перший раз без мами, перший раз спілкування з жінкою, навіть самогонку п'є вперше.

Яків Гопп

- У виставі «Поїзд «Одеса-мама»я граю провідника - роль невелика, але з неї можна зробити цукерку. Після зйомок в таких кіно- і телефільмах, як «Ведмедик-Япончик», «Шулер», «Посмішка Бога», де у мене були скоріше драматичні ролі, я відвик від комедійного амплуа. Тим більше, було приємно повернутися до нього на театральній сцені. 

Віктор Андрієнко:

- Всі говорять про знаменитий одеський гумор, а я вважаю, що це дух Одеси. Одесити просто так говорять, а інші думають, що вони так жартують. Тому наш спектакль з одеським колоритом сьогодні всім необхідний: люди втомилися від того, що відбувається в житті, вони потребують звичайних людських цінностей. Це нестримні веселощі і гомеричний сміх, усеохоплюючий смуток і непрохані сльози. Заради участі в спектаклі я відклав усі справи! Запрошую всіх киян і гостей столиці прийти, подивитися і скласти свою думку про нашу вистав.

Купити квиток: http://kvartal-concert.com/afisha/poezd-odessa-mama-2-24-5-2016

Все анонсы


Новости
Ноллівуд в ГОЛЛІВУДІ (NOLLYWOOD IN HOLLYWOOD)
Нігерійське кіно перетворилося на одну з найбільших кіноіндустрій в світі.
Потік зірок перетікає…
Така поява зірки могла статися тільки в разі повного божевілля.
ЕФЕКТ «Netflix» НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОКАТ
Навіщо сплачувати 12 євро,

щоби запросити свою дівчину в таке місце?
.
КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА
Китай допоміг «Бойовому ангелу»,але цензурні стандарти Піднебесної нікуди не поділися.
Нова страшилка від Джордана Піла
Хоррор «Us» зібрав рекордні касові збори,
а «Hotel Mumbai» зняли з прокату
після подій у Новій Зеландії
.
Анонсы мероприятий
20.05.2019
АЛАДДІН
У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт
.
04.04.2019
Шарман Легран, «Полуничка», «Подвійні життя» та «Довгі ночі короткого метра»
30 березня в Україні стартувала «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА - 2019» і на кіноманів чекає спокусливе французьке меню.
.
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов