info@exclusive-style.kiev.ua
http://www.exclusive-style.kiev.ua


Анонсы мероприятий

Все анонсы
16.05.2018

КІНОРЕЙВ


перший фестиваль молодіжного німецького кіно
з 17 по 23 травня

КІНОРЕЙВ

перший фестиваль молодіжного німецького кіно

з 17 по 23 травня

 

    В рамках Українсько-німецького року мов за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Goethe-Institut в Україні проводить перший фестиваль молодіжного німецького кіно «Кінорейв».  Покази відбудуться з 17 по 23 травня у Києві, Маріуполі, Запоріжжі та Харкові. До програми увійшли п'ять німецьких повнометражних фільмів для аудиторії від 14 років.

     На відкритті фестивалю у Києві буде показано стрічку «Кошмар»

(18+)DER NACHTMAHR
      Життя юної дівчини Тіни не відрізняється від життя більшості її однолітків. Весь свій вільний час вона проводить в компанії друзів – завзятих тусовщиків. В один із звичайних вечорів, повертаючись з рейву, Тіна стикається з незвичайною потворнрю істотою. наступні дні вона зустрінеться з ним ще не раз, в тому числі і у власному будинку. Але чому всі навколо відмовляються визнавати реальність непрошеного гостя?

Німеччина, 2015 / 92 хв.
Режисер: Акіз
У ролях: Каролін Генцков, Зіна Ткоч, Вілсон Оксенкнехт
Режисер фільму, берлінець Акіз, особисто представлятиме глядачам свій фільм.
      Короткометражні роботи Акіза демонструвалися у галереї Saatchi та музеї MoMa, а також стали частиною фільму «The Antics Roadshow» Бенксі. Паралельно з кіно режисер займається скульптурою і живописом. «Кошмар» – його дебютний повнометражний фільм, який повинен відкрити «демонічну трилогію».

(14+) TSCHICK 
     Також у програмі фестивалю на глядачів чекає підліткове роуд-муві «Гуд бай, Берлін!» від одного з головних німецьких режисерів сучасності – Фатіха Акіна.

Німеччина, 2016 / 93 хв. комедія
Режисер: Фатіх Акін
У ролях: Трістан Ґебель, Анія Вендель, Жюстіна Гампф
     14-річний Майк Клінгенберґ щиро вважає себе невдахою та нуднолюдиною: він єдиний в класі, кого не удостоїла запрошенням насвій день народження найкрасивіша дівчинка школи Тетяна. А тут ще одна напасть: у клас приходить новенький з азіатськоюзовнішністю та невимовним прізвищем Чічачов. Садять його, само собою, за одну парту з Майком.

(10+) AMELIERENNT Пригодницька стрічка «Амелі біжить».

Німеччина, Італія, 2017 / 97 хв.
пригодницький фільм
Режисер: Тобіаш Віеманн
У ролях: Сюзанна Борман, Денис Москітто, Ясмін Табатабай
     Амелі страждає астмою і її відправляють у клініку в Південному Тіролі на лікування. Через якийсь час вона планує втечу з цього «пекла» — і незабаром знаходить нового друга. Разом вони намагаються дістатися до вершини гори, у якої, згідно зі старим повір’ям, Амелі зможе зцілитися. Після закінчення фестивалю фільм «Амелі біжить» буде доступний для показів у кіноклубах і школах в рамках проекту «Артхаус Клуб», для цього будуть розроблені спеціальні дидактичні матеріали.

 (18+) VICTORIAПризер Берлінале Себастьяна Шиппер, знята одним кадром.

Німеччина, 2015 / 140 хв.
Режисер: Себастьян Шиппер
У ролях: Лайа Коста, Фредерік Лау, Франц Роговський Срібний Ведмідь за видатні художні досягнення, Приз гільдіїнімецького арт-хауса, Приз газети Berliner Morgenpost,
Берлінський кінофестиваль, 2015 Найкращий фільм, режисура, музика, операторська робота, актриса і актор, Lola Awards, 2015

     Вікторія – іспанська дівчина, яка живе у Берліні. Одного разу на виході з клубу вона знайомиться з чотирма хлопцями – Зонне, Боксером, Блінкером і Фусом. Хлопці обіцяють їй показати «справжній Берлін». Але прогулянкою нічним містом справа не обмежується. Виявляється, хлопцям потрібно розібратися із давнім боргом, а оскільки один із них занадто п’яний, вони просять Вікторію побути водієм.

     На початку квітня організатори «Кінорейву» запропонували глядачам проголосувати за фільм, який доповнить програму фестивалю. Більшість голосів зібрала стрічка «Люби мене!».

(16+)LIEBE MICH

Німеччина, 2014 / 80 хв.мелодрама
Режисер: Філіп Айхольц
У ролях: Лілі Майнхардт, Крістіан Ерік, Пітер Трабнер
     Головна героїня фільму, дівчина-підліток Сара, справжня бунтарка відверта, груба, провокативна дівчина, що завжди йде проти системи. Вона здається сильною та неприступною, проте у повсякденному житті відчуває себе самотньою та вразливою.

      Всі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

     Фестиваль молодіжного німецького кіно «Кінорейв» стартує у Києві, де пройде з 17 по 21 травня у кінотеатрі «Жовтень». З 21 по 23 травня покази заплановані в Маріуполі (кінотеатр «Київ»), Запоріжжі (кінотеатр «Байда-кіно») та Харкові (кінотеатр «Київ).  Покази фестивалю безкоштовні, за попередньою реєстрацією на   www.kinorave.com.ua

трейлер

 

 

Все анонсыEXCLUSIVE-STYLE © 2008
Сайт создан в студии abc.net.ua