найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  

Анонсы мероприятий

Все анонсы
06.11.2017

«Енеїда» Котляревського: нові ілюстрації, новий погляд, нове дихання. Відкрита дискусія


Дата та час: 6 листопада, 15:30
Місце: Національний музей українського народного декоративного мистецтва (вул. Лаврська, 9, корп. 29, карта нижче)

Сатирична поема Івана Котляревського отримала свого часу вірусне розповсюдження, ставши поворотним моментом в історії українського слова. Іронічна та проста мова звичайних людей в один момент стала чимось більшим, ніж засіб спілкування певних верств населення, чимось сакральнішим за примітивне відчуття долученості до касти обраних, чимось вагомішим, ніж знаковий літературний твір. З тих пір пригоди Енея пережили десяток візуалізацій.

9 листопада 2010 року побачила світ оновлена «Енеїда» видавництва «Корбуш». Художник Оксана Тернавська поринула з головою в події повісті, проаналізувала текст і блискуче впоралась з завданням, відтворивши їх краще за попередників. Кожна ілюстрація просякнута бунтарським духом троянців-козаків.  Поєднання двох народів в малюнках майстерне, і виважене. Оригінальний текст переповнений символізмом, ілюстрації частково піднімають завісу, але не дають простих відповідей на складні запитання. Твір та зображення вимагають уважності до деталей. Саме про них і говоритимуть учасники дискусії:

Вступне слово – Гриценко Павло Юхимович, доктор філологічних наук, професор, директор Інституту української мови Національної академії наук України.

  • Ілюстрування «Енеїди» у часі та просторі – Вероніка Зайцева, викладач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету ім. Бориса Грінченка.
  • Ілюстрації до поеми як зріз історичної епохи – Кривда Наталія Юріївна, доктор філософських наук, професор кафедри української філософії та культури  Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
  • Ілюстрації Оксани Тернавської як ключ до коду «Енеїди» – Оксана Тернавська, Олена Корбуш;
  • Книжкове мистецтво як фактор відродження інтересу до паперової книги – Афонін Олександр Васильович, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Заслужений працівник культури України.

Видавництво «Корбуш» запрошує прихильників української літератури долучитися до обговорення нових креативних рішень для класичних творів.

Просимо реєструватися за посиланням. Усіх зареєстрованих чекає красивий альбом ілюстрацій.

Довідка. Видавництво «Корбуш» було засноване у 2006 році Оленою та Юрієм Корбуш як видавництво колекційної та подарункової книги. На думку видавців, книга – не лише джерело інформації, вона може бути і витвором  мистецтва. В основу своєї видавничої діяльності вони поклали   тезу французького поета та філософа  Поля Валері про те, що книга є досконалою лише тоді, коли перехід від читання до споглядання і навпаки приносить однакову насолоду. Книги, створені у видавництві, неодноразово представляли нашу державу на найвищих рівнях, вони є в бібліотеках найвищих очільників України, США, Білорусі, Росії, Казахстану, у визначних політиків та колекціонерів. Здебільшого, це ручна робота, в шкіряні оправи, наклади по 10 – 50 примірників. Масовими накладами  були видані «Енеїда» Котляревського, «Государь» Макіавеллі, «Тисяча та одна ніч» – підготовка кожної з них тривала по декілька років. Із творчим доробком видавництва можна буде ознайомитися під час зустрічі.

Все анонсы


Новости
Офіцер зі Стрийського парку. Заключна пригода київського адвоката у Львові
У видавництві «Фоліо» вийшла остання книга Андрія Кокотюхи із серії «Ретророман».
FFF - 2017
Нагородження переможців «Fashion Film Festival» - ТРЕТЬОГО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ ПРО МОДУ.
Будинок зі зміями та каштанами відреставрують
Компанія B&H film distribution повідомила про своє рішення виступити меценатом та інвестором проекту реставрації пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення «Будинку зі зміями та каштанами».
Розпочато реєстрацію на турнір LVSdesign 2017 (Junior)
LVSdesign 2017 (Junior) – єдине в Україні змагання Visual-артистів та дизайнерів сценічного світла, що роблять перші кроки на підступах до вершини майстерності.
Культурні перспективи виробничої діяльності
Такі мандри для творчих та просунутих з певним рівнем IQ незалежно від віку, або роду занять..
Анонсы мероприятий
22.11.2017
Voloshyn Gallery представляє персональний проект Анни Миронової "НАДІ МНОЮ"
Відкриття: 22 листопада (середа) о 19:00, Voloshyn Gallery, Київ, вул. Терещенківска, 13, вхід крізь арку, другий двір, код від воріт: 130

Виставка триватиме із 22.11.17 по 17.12.17.
19.11.2017
Форум креативных индустрий представляет: первые спикеры, которые перевернут ваш мир
18-19 ноября
НСК Олимпийский .
19.11.2017
«Дни Креативности в Украине» будут с нами в течение всей осени
15 сентября - 19 ноября
.
11.11.2017
ПРЕМ’ЄРА МЮЗИКЛУ «ХАНУМА» В НАЦІОНАЛЬНІЙ ОПЕРЕТІ УКРАЇНИ
Дата: 10,11 листопада 2017 року
Час: 19:00
Адреса: Національна оперета України
(вул. В. Васильківська 53/3)
.
09.11.2017
ВБИВСТВО У "СХІДНОМУ ЕКСПРЕСІ". Скоро на великих екранах!
Оригінальна назва: MURDER ON THE ORIENT EXPRESS
Жанр: драма, детектив
Хронометраж: 113 хвилин
Режисер: Кеннет Брана
У ролях: Кеннет Брана, Джуді Денч, Пенелопа Крус, Дейзі Рідлі, Джонні Депп, Мішель Пфайффер, Джош Ґад, Уіллем Дефо, Люсі Бойнтон .

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов