info@exclusive-style.kiev.ua
http://www.exclusive-style.kiev.ua


Анонсы мероприятий

Все анонсы
20.05.2019

АЛАДДІН


У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт

     Найвідоміша історія всіх часів оживає у дивовижній фентезі-пригоді режисера Гая Річі.  Глядачів запрошують у розкішний східний світ Аладдіна, створений за допомогою найсучасніших технологій. Юнак змагається за серце прекрасної Жасмін, а тим часом лихий візир прагне захопити владу над світом, викравши ту саму чарівну лампу.

Старт в Україні: 23.05.2019

Жанр: фантастична пригода

Режисер: ГАЙ РІЧІ («Шерлок Холмс», «Король Артур: Легенда меча»).

У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт

У ролях: НАОМІ СКОТТ, МЕНА МАССУД.

 • Безпосередні зйомки фільму «Аладдін» проходили на студіях Longcross та Arborfield у Великобританії та в Хашимітському Королівстві Йорданії. Також частина знімального процесу відбувалася у дивовижній пустелі Ваді-Рам в Йорданії, де було знято фільм «Лоуренс Аравійський». 
 • Художник-постановник Джемма Джексон, володарка премії «Еммі»® за роботу над серіалом «Гра престолів», отримала завдання втілити на екрані вигадане місто Аграба. Вона уявляла його, як ворота у східний світ з яскравою різноманітністю кольорів, культур та мелодій. Натхненням для неї послужили марокканська, персидська та турецька архітектури. А також елементи арабської, індійської та південноазіатської культури.
 • Всього за 15 тижнів художній відділ під керівництвом Джемми Джексон побудував масивні декорації міста розміром з два футбольних поля у студії Longcross.
 • Декорації включали в себе тканини, вирізьблені з дерева фігурки, що були знайдені в Марракеші, а також велику кількість дерев, металів, фруктів, овочів та оливкове дерево, віком понад 1000 років.
 • Внутрішні дворики, ринкові прилавки, вузькі алеї та загромаджені дахи – усе це було створено, щоб втілити на екрані велику частину хореографії та трюків під час виконання музичних номерів.
 • Музичний номер «Принц Алі» – найбільший номер фільму, в якому було задіяно 250 танцівників та ще приблизно 200 людей для масовки. Художник-костюмер Майкл Вілкінсон та його команда створили з нуля понад 200 костюмів.
 • 30-футовий жовтий верблюд, на якому принц Алі приїжджає в палац, був виготовлений із 37 тисяч квіток, а над його створенням працювали 15 модельєрів понад 3 тижні. Оператор-постановник Алан Стюарт мав сім камер, щоб відзняти кожну деталь розкішного номера «Принц Алі», а також всі деталі параду.
 • Кімната Жасмін відображає її розум та силу. Серед декорацій можна побачити книги, витвори мистецтва, мапи та розкішні полотна.
 • Печера чудес також була створена за допомогою візуальних ефектів. Весь інтер’єр було побудовано на студії  Longcross і він включав в себе величезну голову лева, на вході у печеру, та штучні утворення на скелях, вкриті дорогоцінним камінням та різноманітними скарбами. Кінодекоратору Тіні Джонс вдалося зібрати величезну кількість яскравих та сяючих скарбів, щоб прикрасити печеру. Частина з них була зроблена з гуми, щоб помістити їх на підлогу, а акторам та знімальній групі було зручно ходити.
 • Помічник Аладдіна Абу хоча і був створений за допомогою візуальних ефектів, є прототипом мавпи капуцин.
 • Крістіна Бландел, дизайнерка зачісок та макіяжу, виготовила перуку, бороду та вуса, котрі носив Навід Негабан у ролі Султана. Окремі частини гриму фарбували кожного дня, щоб їх колір співпадав з натуральним кольором волосся актора. Весь процес займав 45 хвилин щоденно.

 

Все анонсыEXCLUSIVE-STYLE © 2008
Сайт создан в студии abc.net.ua